Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mégis mi a jó megoldás?

Ilyenkor mégis mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve költöztünk el, most egy panelban lakunk. A betonfalak olyan szinten vezetik a hangot, hogy az valami iszonyat. Minden egyes apró nesz olyan, mintha a hang gazdája ott állna közvetlenül melletted. Felettünk egy bogaras öreg úr lakik, akinek hiányzik a fél tüdeje, meg valószínűleg jó pár kereke is. Orrsövény ferdülése is van, amit nem hajlandó kezeltetni, és ezek a hiányosságok összeadódva azt eredményezik, hogy amikor az úr este kilenc- fél tíz körül a szobájában ügyködik - ami közvetlenül felettem található - olyan erős, és érzékletesen gusztustalan krahácsolást rendez, hogy felkavarodik a gyomrom. Nem mellékes, hogy sokszor még éjfél után sem hagyja abba, márpedig én iskolába járok, és erre képtelen vagyok elaludni. Ha TV-t próbálok nézni, bármilyen hangerőt túl tud köhögni, én pedig néha már idegrohamot kapok az undortól. Hiába is beszélnék vele, az úr kompromisszumképtelen, csendháborítás cádjára csak felmutatná az orvosi papírjait, én meg azért mégsem létezhetek füldugóban a saját otthonomban! Valaki segítsen, mert olykor már a sírás kerülget, elegem van. Most jövök ki egy súlyos depresszióból, nincs szükségem effajta frusztrációkra!
2016. márc. 26. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hangszigetelés.
2016. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Ilyen a panel-élet.
2016. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vezeték nélküli fülest a tv.-hez. Van zajszűrős.
2016. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!