Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megorulok a kobor allatokat...

Megorulok a kobor allatokat eteto szomszed notol, mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés

Etet mindent ami mozog, a kornyek osszes macskaja, kobor kutyaja, galambja idejar. Tele van szemettel a kornyek, a terasza a mienk mellett van, odaulnek, osszeszarnak mindent.

A mai csucs, hogy vittem le a gyereket babakocsiban, 2 macska vegig ott somfordalt, majd az egyik felugrott a kocsiba!! Visszakezbol vertem le, a ki tudja milyen bolhas oltatlan apolatlan macska, fuj.. Mult heten egy nagy kutya figyelt amikor mentem, mondom az kell meg h harapjon, de a kutyakat legalabb befogjak idovel.

Galamb ellen raktunk tusket, mozgo fecnit, mumadarat, de ezek csak szaporodnak, nem tudjuk hasznalni a teraszt, nem lehet teregetni, gyereket kivinni.

Macska ellen mi?

A nyanyaval probaltam beszelni de semmi, merthogy o sajnalja az allatokat. Én is szeretem az allatokat, de nem csoditem ide a varos osszes galambjat..



2016. júl. 28. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, idős nőről van szó, én is ismerek ilyeneket, van, akinek ez maradt az egyetlen dolog, amivel még hasznosnak érzi magát. Persze, a módszer nem biztos, hogy jó. Mondjuk amíg ezt a saját lakása területén teszi, addig nem nagyon tehetsz ellene, csak beszélhetsz vele, hogy legyen óvatosabb, vagy keressen fel egy menhelyet, vagy hasonlót, ahol még hasznosabbá tudja tenni magát és a szándékot. Megmondhatod neki, hogy félted a picit ezektől a nem szocializálódott állatoktól (azt azért ő is megértheti, hogy a macskának nem kellene felugrania a babakocsira).

Nem kell vele veszekedni, azzal semmit nem érsz el, csak még nagyobb ellenállásba ütközöl.

Ha közterületen csinálja, akkor már más lépéseket is lehetne tenni, mert arra megint más szabályok és korlátozások vonatkoznak.

2016. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindig a jegyző ilyen esetekben.
2016. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem tehetsz amíg ezt a saját telkén teszi. Max udvariasan beszélhersz vele.
2016. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Erre jó a birtokvédelem, hiszen hiába teszi magánterületen, annak kihatása van a környezetére is, közterületre és mások magánterületére is. Na ezért jó a jegyző.
2016. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4 emeletesben lakunk, a galambot eteti reszben a sajat teraszon, de sokszor a haz melletti teruletre visz nekik ahol jatszoter is van.

A macskat is kint eteti, az utca tele van dobozban kitett kajamaradvannyal.

Probalunk akkor szolni a jegyzonek, allitolag mas is probalt mar ellene tenni.

Menhelyre biztos nem megy ahhoz "oreg es fasradt" h tavolra menjen.

2016. júl. 28. 13:07
 6/8 anonim válasza:
Egy valamit tudsz teni megprobalsz gazadat keresni az alatoknak de ez csak akor mukodik ha beszelsz a idosel hogy ne etese az alatolat es akor keresel nekik gazdat mast nem tehetsz ez igy mindenkinek jo lene
2016. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%
Vagy korbetelefonalod a menhelyeket de bantani az alatokat eszedbe se juson!!
2016. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kutyákat elvitték menhelyre.

A macskákat nem, amikor születtek kismacskák azokból állítólag hazavittek kornyékbeliek vagy elmentek maguknak új területet keresni, de a felnőtt macskák maradtak.

Galambot menhely nem fogad be, hivatásos galambászok meg nem ilyen szedett-vedett galambokra izgulnak. Kinek kell még galamb?

2016. júl. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!