Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyre jobban vonzódom a...

Egyre jobban vonzódom a szomszédomhoz. Hogyan szabadulhatnék ettől az érzéstől?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre jobban vonzódom a szomszéd férfihez. Nem tudom, mit tegyek. Sokat vagyunk együtt családostól, hülyén nézne ki, ha állandóan kivonnám magam a közös programokból.

Más is volt már így? Hogyan tudott túllépni?


2016. aug. 4. 16:13
1 2
 1/12 j-eszköz válasza:
Ha hiszel a spirituális dolgokban, megpróbálhatod az imádkozást.
2016. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben nem hiszek.
2016. aug. 6. 22:10
 3/12 j-eszköz válasza:
Engemet a klinikai halál alatti élmények győztek meg arról, hogy van élet a földi élet után, és hogy vannak spirituális dolgok.
2016. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék hinni abban, hogy van élet a halál után, de ez most nem igazán segít nekem.

Nekem itt a jelenben kéne valahogy túllépnem ezen az érzésen, mert már a kertbe sem merek kimenni, nehogy ő is kint legyen.

2016. aug. 7. 15:51
 5/12 j-eszköz válasza:

Meggondoltság.

Mérlegelés.

Jó a házasságunk?

Tehetünk valamit, hogy jobb legyen a házasságunk?

Hogyan lenne jobb az életünk:

ha megmaradna a házasságunk, vagy

ha nem maradna meg a házasságunk?

2016. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha egyedül vagytok a kertben,kacsints rá csábosan,majd told a csupasz feneked a kerítéshez. Ami kemény,az bemén...!
2016. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


A szomszéd házas ember, (igaz már nem fiatal és szerintem nem is túl jó a házassága), így a barátságon kívül semmi nem lehet és nem is lesz köztünk.

Én is kapcsolatban élek és eddig tartottam magam ahhoz, hogy nem csinálok olyat, amit magamnak sem kívánnék.

Szóval ésszel az ember felül tud emelkedni a vágyain, de sajnos piszokul szarul érzem magam.

2016. aug. 7. 21:17
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Nem vagyok egy romantikus alkat, de az általad ajánlottnál azért többet szeretnék kapni.

(már ha lehetne köztünk valami - a kerítésen kívül)

2016. aug. 7. 21:19
 9/12 j-eszköz válasza:

Ha mindent figyelembe veszel, akkor neked hosszú távon hogyan lenne jobb az életed: ha pároddal maradsz, vagy ha a szomszéddal kialakul valami?

Ha jól választunk, akkor fájhat valamennyire a kisebb jóról való lemondás, de nagyobb lesz az öröm, mert a nagyobb jót választottuk.

2016. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy mindennek maradnia kell a régiben és az is, hogy később, ha elmúlik végre ez a vonzalom, akkor sokkal boldogabb leszek.

Csak mikor lesz már az a később?

Naponta többször is találkozom vele, gyakran át is jön, hülyén venné ki magát, ha bujkálnék előle.

2016. aug. 7. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!