Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szedhettem fel a...

Hogyan szedhettem fel a gatlasaimat, es hogyan szabadulhatnek meg toluk?

Figyelt kérdés
gondolom mindenki eszreveszi magan a valtozasokat, a kerdesem hogy van e mas is akinek idokozben elojonnek olyan dolgok amiket utal magaban,es meg akar szabadulmi tpluk csak nem tudja hogyan Nalam ez olyan hogy neha tarsasagban ramtor valami szorongas szeruseg, es szinte keptelen cagyok megszolalni,mintha egyszercsak minden spiritualis energiam elfogyna es a vegen mar csak arra tudok gondolni,hogy ez mitol johet elo,es vajon mit gondol a kornyezetem .olyan mintha a beszelgetes elejen elvesztenem a fonalat,es idovel teljesen kizarodok belole.mintha " nem ereznem magamat",viszzaesik az onbizalmam is. figyelek a beszelgetesre,de csak kisebb reakciokat produkalok. Es a problema hogy nem tudom mitol lehet ez.kb fel eve jelentkezik a dolog,amikor a barataim rakerdeztek,hogy mitol van ez mindig valami hulyeseget mondtam,mivel en se tudok ra pontos magyarazatot adni

#jellem #szótlanság #befordulás #Gátlasol #érzei intelligencia
2015. júl. 24. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Számból vetted ki a szót rajtam az alkohol ilyenkor segít:D és mintha kicserélnének, nem tudom hogy lehet leküzdeni, belsőleg tényleg sokkal nehezebb megváltozni mint külsőleg
2015. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ezt szakembernek kell elmondanod , persze ezzel nem azt mondom , h beteg csak konnyebben tul jutnal rajta .
2015. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!