Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kis koromban piszkáltak és...

Kis koromban piszkáltak és felnőttként is vannak hatásai. Hogyan szabadulhatnék tőle?

Figyelt kérdés

Kis koromban nagyon szerettem az ázsiai kultúrát meg az embereket, ezért csak egy ázsiai volt a legjobb barátom 4 éven keresztül, majd csúnyán átvert. Ennek van egy olyan következménye, hogy ha ázsiai embert látok, stresszes leszek. Viszont szeretem a mongolid rasszt és szeretnék ázsiába is menni, hogyan szabaduljak meg attól, hogy van bennem egy érzés ami kis koromban ellenük alakult ki, bizalmatlan vagyok velük, elkerülöm őket. Pedig szívesen társalognék és ismerkednék velük, Szingapúr pedig a kedvenc országom.


21/F


2016. júl. 21. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis stresszes vagyok sokszor amikor ázsiait látok.*
2016. júl. 21. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Vesd le az előítéleted és lásd, hogy semmit nem árul el az emberi minőségről az, hogy valaki hogy néz ki vagy hogy melyik emberi rasszhoz tartozik.


Nézz szembe a félelmeddel és utazz el ázsiába, ismerj meg klassz ottani embereket.


A szorongásod nem az ázsiai emberek ellen szól valójában, hanem az ellen, aki átvert. Ha fehèr lett volna akkor a fehérektől szoronganál?

2016. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fuh... Nem egyszerű a dolog. Kezdésnek a legjobb ha kiteszel egy képet a faladra Kim Jong Un elvtársról. Szerető nap arca amivel letekint rád majd megtölt jó érzésekkel az átsiaikkal kapcsolatban, hisz nem a köcsög jut eszedbe aki átvert hanem a fényességes és bőlcs Vezér.
2016. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban, hogy ez hülyeség és engedd el végre.
2016. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!