Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire normális az ajtó...

Mennyire normális az ajtó előtt tárolni a szemetet?

Figyelt kérdés
Szomszédom mindennap kirakja a szemetét az ajtó elé. Van mikor aznap este leviszi, de van mikor csak másnap. Zavar, mert sokszor olyan büdös, hogy elkap a hányinger. Azt mondja ez így szokás, ne a lakásban bűzölögjön. ( nem idős emberekről van szó akiknek megterhelő lenne levinni, természetesen akkor levinném helyettük).

2016. aug. 19. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Itthon még nem futottam bele, de külföldön ahol éltem szokàs volt egy-két helyen. Re nem būzölgött, mert a szemeteszacskót jól bezárták. De inkább este raktàk ki és amikor mentek korán reggel dolgozni, akkor levitték. Így tuti nem felejtették el.
2016. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szóval ne ők szagolják, hanem a többi lakó. Szerintem nagyon bunkó dolog és sehol nem szokás. Csak az ilyen maguknak való, primitív lakók gyakorolják, mert azt hiszik, nekik mindent lehet.
2016. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kismama szomszéd a kakis pelusokat gyűjtögette az ajtó előtt :O
2016. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös részre rakja ki, közösen kell ott szagolni, tehát a közös képviselő asztala. Bizonyos típusú épületekben tűzrendészetileg sem szabad a folyosókon tárolni semmit, főleg nem éghető anyagot, úgyhogy nem csak bunkóság, szabálytalan is.
2016. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borítsd fel, aztán szedegesse fel egyenként. Többször nem lesz ott, garantálom.
2016. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális! Szólj neki, hogy nem szeretnéd szagolni, hagyja bent a lakásban vagy vigye le. Nagyon igénytelen, bunkó emberek vannak.
2016. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem zavar senkit, szerintem oké. Ha már egyvalakit is zavar, akkor nem teheti. Az alattam lakó is kiteszi este és reggel leviszi, de két zacskóban van, nem büdös, nincs útban. Ha viszont te szólsz a te szomszédodnak, be kéne fejeznie!
2016. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igy szokás ha kertes házad van. Mond meg neki. És azt is mond meg, hogy rakja ki az erkéjre. Ha nincs, akkor nem hal.bele ha leviszi a háza előtti szemetesbe.
2017. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!