Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tele vagyok haraggal. Mit...

Tele vagyok haraggal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy szomszédunk aki nagyon gáz, most nem is fogom leírni miért. Ha egyszerûen rá gondolok szétvet az ideg. Néha úgy beolvasnék neki. Ilyenkor az életkedvem is elmegy. Mit csináljak ?

2016. aug. 27. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

- én lefogom,te meg üssed!

Az én szomszédomnál cserélünk!

2016. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Látom, hogy egy öreg nénike haragított magára. Elveszett az öreg néne őzikéje és ezért ilyen morcos. Legyél megértő és vigyél neki egy macskát. javulni fog a viszonyotok. Ezzel nem azt akarom mondani hogy rögtön viszonyba kezdjetek a nénivel, csak barátkozzatok össze. Te, a néni és a macska.
2016. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utálja a macskákat. Egyszer volt egy macskánk és lerondázta
2016. aug. 27. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Én úgyanígy éreztem a szomszéd iránt, de teljesen okkal. Magam elé képzeltem és addig ütöttem a házilag készített boxzsákomat, ameddig csak bírtam. Ezután elgondolkoztam és rájöttem okos enged, szamár szenved. Ne foglalkozz vele, ne engedd, hogy megmérgezze az elméd a szarságaival, hadd főjjön a saját levében.
2016. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na azért sokszor oda-vissza működik a rossz szomszédság. Nekünk is mindig kijöttek valamelyik szomszéddal a problémák. A jelenlegiek most is minket szidnak a hátunk mögött. Volt amikor áthallatszottak a minket illető mocskos szavaik (direkt hogy halljuk). De félmilliós kárt okoztak nekünk és még mi vagyunk a szar alakok? De mit tehet az ember, amikor az ilyet a törvény védi és még behajtani sem lehet a kárt? A biztosító se téríti meg, mert azon se lehet semmit sem behajtani, mert olyan gerinctelen emberek a kárszakértők akik a jutalékukért még a saját anyjukat is eladnák. Mert azért kapják a jutalékukat, amit nem kell kifizetnie a biztosítónak. Szar ez a világ.

A semmi közepén kellene egy házat felhúzni és ott lakni, csak ezt Magyarországon nem lehet egykönnyen megtenni, mert a jogszabályok meg a törvények... A sok türhő meg lakjon csak egymás mellett és boxoljanak egyással, ha egyszer ezt szeretik.

2016. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
Nehéz, és küzdelmes élet áll előtted, ha nem tudod és/vagy nem mered, helyesen kezelni az ilyen dolgokat. :(
2016. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!