Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a családom, tele...

Utálom a családom, tele vagyok haraggal és gyűlölettel, hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy ezekkel az emberekkel kell éljek, lenézem őket, mert buták, és gyűlölöm magam amiért ezzel okozom az egyetlen hátrányt magamnak.
2011. dec. 13. 21:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
menj el és vissza se nézz ha ez ekkora probléma...
2011. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? miért utálod őket pontosan, kicsit konkrétabbat írj már
2011. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

állandóan az pörög a fejemben, hogy el akarok húzni innen, de csak visszafog a cselekvésben a mérhetetlen dühöm, nem tudok semmihez sem hozzáfogni, ami kiugrást biztosíthatna, és közben kezdem sejteni, hogy a problémáim nem tudnám hátrahagyni, nem tudnék új életet kezdeni, mert ezeket a r*hadékokat nem tudom kitörölni a múltamból

igaz embernek tartottam magam, egyenes elvekkel, most már azt sem tudom ki vagyok egyátalán

2011. dec. 13. 21:59
 4/31 anonim ***** válasza:
25%

Most komolyan..Hány éves vagy?

Mert hogy utálod azokat a " r*hadékokat" (idéztelek) akik etetnek,itatnak,fedél adnak..Akiknek kösz9önheted,hogy nem a híd alatt élsz..

Vagy tudod mit?? Tényleg,miért nem mész és leszel hajléktalan?? Akkor nem kéne elviselned ezeket az alakokat..

2011. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

"menj el és vissza se nézz ha ez ekkora probléma..."

próbálok olyan megoldást találni, ami később sem fog felemészteni, nem lesz esetleg bűntudatom és végre boldog lehetek


"hány éves vagy? miért utálod őket pontosan, kicsit konkrétabbat írj már"


irreleváns, hogy hány éves vagyok, fiatal, de nem egy "vívódó tini", habár sokszor túlteszek rajtuk

gyűlölöm az anyám és az apám, hogy tönkre tették a gyerekkorom

anyám látszólag jól kezeli a múltat, ő is sokat szenvedett apámtól, de mint kiderült neki volt lehetősége változtatni magán és a sorsunkon, de nem tette

gyűlölöm, hogy mindezek ellenére megbocsátott magának, úgy látszik az én nevemben is, és a mai napig tagadja, amiket tett, gyűlölöm, hogy most hogy felnőttem boldognak mer lenni, gyűlölöm, hogy hagyta kimosatni az agyát ilyen-olyan "terápiákkal", csakhogy neki könyebb legyen

gyűlölöm, hogy nem vállal felelősséget magáért, míg én nem csak a magam terhét cipelem, sőt egyátalán nem a saját keresztem van a vállamon

gyűlölöm, hogy igaz embernek érzem magam, de nincs aki biztosítson róla, egyre jobban fogy a hitem önmagamban

2011. dec. 13. 22:12
 6/31 A kérdező kommentje:

"Most komolyan..Hány éves vagy?

Mert hogy utálod azokat a " r*hadékokat" (idéztelek) akik etetnek,itatnak,fedél adnak..Akiknek kösz9önheted,hogy nem a híd alatt élsz..

Vagy tudod mit?? Tényleg,miért nem mész és leszel hajléktalan?? Akkor nem kéne elviselned ezeket az alakokat.."

akár igazad is lehetne, de ne ítélj, mert olyan leszel, mint én

nem szeretnék hajléktalan lenni, mert mint írtam, szeretnék megoldást találni, leküzdeni a démonaim, anélkül, hogy megbánnék bármit is

(a hajléktalanság pont az, amit megbánnék)

ebben vajmi keveset segítettél

nézz egy picit a kérdés mélyére, vagy ne fáradj

2011. dec. 13. 22:18
 7/31 A kérdező kommentje:

bocsánat a szóhasználatért, akit sért a vulgaritás

megjegyzem apám sosem etetett, itatott ésatöbbi, ahogy fogalmaztál

igazságtalan lennék?

2011. dec. 13. 22:19
 8/31 A kérdező kommentje:
és kiemelem, hogy a legjobban önmagam gyűlölöm, amiért gyűlölök
2011. dec. 13. 22:20
 9/31 anonim ***** válasza:
2011. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Te szánalmas vagy.."

tudom, de akkor szánj is meg, vagy ennél többet nem tudsz?

2011. dec. 13. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!