Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért hiszik azt a főbérlők,...

Miért hiszik azt a főbérlők, hogy a lányokkal kevesebb gond van mint a fiúkkal?

Figyelt kérdés

A legtöbb olcsóbb 1 szobás albi hirdetéshez ezt írják: lány/diáklánynak.


Pedig egyre több igénytelen lányt/nőt látok: volt olyan ismerősöm aki lány létére a földön egy kupacban tárolta a ruháit, félig megevett csirkecombok hevertek az ágya alatt, a bőr kabátját a szetlélek tartotta össze, mert úgy szét volt szakadva, állandóan dohos szaga volt a ruhák miatt.... Stb ja és nem volt egy bányarém, more


Szóval miért? Főbérlők is írhatnak!


Én ápolt vagyok, rendes stb. De meghalják a telefonba férfi egyből pffff lecsapják.


21/F



2016. aug. 29. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

mert ha nem tud fizetni kp ban, akkor természetben fizethet..


férfi bérlőnél ez az állapot csak akkor van, ha meleg a főbérlő.

2016. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak azért írok mert kíváncsi vagyok a későbbi válaszokra.
2016. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
1-es nem csak akkor ha meleg, hanem ha nő a főbérlő. Ezt az eshetőséget is bele kell venni az egyenletbe. ;)
2016. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azért így hirdetik, mert abban a házban a többi lakó is lány, és nem akarnak férfiakkal együtt lakni. Én legalábbis nem bírnám ki, ha idegen férfiakkal kellene egy házban élnem. Nőkkel még úgy-ahogy elviselhető.
2016. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy arra (is) gondolnak, hogy egy lány pl nem nagyon fog részegen duhajkodni és szétverni a lakást, lehányni a falat, vagy üvöltözni éjszaka, mert iszik a haverjaival, meg bömbölteti a zenét. Ilyesmik lehetnek szerintem a háttérben. Legalábbis pár hasonló meredek storyt már hallottam.

Persze, ezeket egy lány is megteheti, de azért kisebb az esélye. Egy ágy alá rohadt csirkecombot könnyebb eltüntetni, mint egy lerúgott ajtót rendbetenni.

2016. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Carragher_x ***** válasza:
23%

Először is, nem főbérlő, hanem tulajdonos vagy bérbeadó.:)

Másrészt egy női bérlővel általában tényleg kisebb a kockázat, szóval van racionalitás abban, hogy szívesebben adják ki pl egyetemista lányoknak mint férfiaknak. Tedd a szívedre a kezed, azért a fiatal srácok sokkal nagyobb eséllyel hányják tele a lakást és isszák le magukat vállalhatatlanra alkalomadtán, mint a lányok (ami persze nem azt jelenti, hogy lányoknál ez nem történhet meg).

Persze simán lehet az ok az is, hogy a bérbeadó simán csak szívesen bepróbálkozna lányoknál, ilyenre is nyilván akad példa. Viszont én nem hinném, hogy túlnyomórészt ilyen hirdetések lennének. (Bár ez még mindig korrektebb, mintha nem írnák oda, de egyébként kiszórnának mert nem akarják kiadni férfinak, legalább nem raboljátok egymás idejét)

2016. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Sok esetben a főbérlő egy perverz vén farok, aki fiatal lányokra veri ki a farkát.

Egyébként meg ahhoz a sztereotípiához van köze, hogy a házimunka a nők dolga (tehát NYILVÁN a nők sokkal pedánsabbak is lol), ami persze baromság de ez van.

2016. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Ez kérdés? Igaz, pszichés erőszakban nem kell félteni a nők többségét, ami szomorú... azonban: a bűnözők, a fizikailag veszélyes, agresszív emberek túlnyomó része hím nemű. Ergo sokkal kisebb a kockázat női albérlőt fogadni.
2016. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Mert sok idióta főbérlő fejében a mai napig az a képzelt világ él (főleg az egyetemistákról), miszerint:


- a fiúk mocskosak, büdösek, agresszívak, rendetlenek, részegek, hangosak, bulizósak és mindennap más-más nőt hoznak fel jó hangos szexre


- a lányok meg kedvesek, csendesek, jó illatúak, sosem csinálnak semmi rosszat, és mesébe illő balettmozdulatokkal pár perc alatt gyönyörűen kitakarítják az egész lakást


Én azt gondolom, hogy aki ennyire diszkriminatív, meg ennyire félti a lakását a fiúktól/férfiaktól, az ne akarjon albérlőt. Lány ismerősöm mesélte, hogy ő 2 lány lakótárssal lakott együtt, és borzalmas volt. Használt büdös és véres tamponok szanaszét, kupi, kihullott hajszálak mindenfelé, az egyiknek még a pasija is feljárkált sokszor ott aludni, meg jó hangosan dugni. A főbérlő természetesen a pasijáról semmit sem tudott.

Velem is már eljátszotta egy idióta nő főbérlő ezt: őt nem érdekli, hogy én nem bulizok, nem dohányzok, rendesen fizetek, és nem zavarom a szomszédokat, ő CSAK lányoknak adja ki az albérletet. Az ilyen takarodjon a jó büdös francba, és kívánom, hogy sose legyen normális albérlője!

Mellesleg tapasztalat, hogy a lányok sem szívesen vesznek ki olyan albit, ahol valami nőtlen pasas a főbérlő.

2016. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!