Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a lányokkal, miért fáj a szívem folyton, miért kell csalódnom bennük, miért nem tud egy láyn sem belém szeretni, tényleg ennyire ronda lennék vagy más a gond?

Figyelt kérdés

Belefáradtam, hogy folyton csak szívok a lányokkal, hát sehol egy szeretetre, ölelésre, csókra vágyó, kedves, aranyos lány, aki képes lenne őszintén szeretni és,a kit én is szerethetnék viszont?!

Olyan, mintha szándékosan szívatna az élet és csak fájdalmat okoz. Ha találok például egy lányt, aki bejön nekem külsőre és még jellemre is elbűvöl, hamar belészeretek, de rögtön ki derül, hogy már foglalt vagy éppenséggel nem vagyok az esete. Ha viszont én tetszem egy lánynak, akkor ő nem tud engem szerelembe vinni.

Néha már ott tartok, hogy mindegy ki csak lány legyen és hagyja, hogy szeressem, azt hisezm már szeretethiányom is van. Nem értem mi a baj velem, miért nem tud egy lány sem szeretni és azoknak akiknek eddig bejöttem, miért csak a külsőm miatt tapadtak rám, miért nem érdekli alányokat, hogy milyen is vagyok én jellemre, tényleg ennyire a külsőségek számítanának már csak?!

Olyan magányos vagyok és nem érdekel, hogy ezzel most mindenki egy szánalmas, lúzernek tart, muszáj volt leírnom az érzéseimet, már nagyon mardos mélyen belül a fájdalom. :/


2013. jan. 27. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldesz képet, légyszi?
2013. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj aludni,ahelyett,hogy ilyen hülyeségeket írogatsz!Úgyis olyan,hosszú,hogy a kutya se fogja elolvasni a sirámaidat.
2013. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most igyál meg fél liter vodkát és irány aludni-ámen
2013. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen büdös bunkó paraszt képes magának nőt találni, de én azért nem érném be egy akármilyen nővel.
2013. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát te magad is írod, kérdező, hogy olyan lány kellene aki külsőre az eseted.

" tényleg ennyire a külsőségek számítanának már csak?! "


????

2013. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek nem az a baja, hogy a külseje akadályozza a pártalálásban, ellenkezőleg. Őrületbe kergeti, hogy egyesek csak amiatt hajlandóak emberszámba venni, mikor a személyiségére is kíváncsinak kéne lenniük. Ő is azt ecseteli, hogy nála nem elégséges küllemileg megfelelni. Ide most pont nem passzol az utolsó kommentelő kötözködése.

Amúgy nekem fogalmam sincs, mit érez a sok párkapcsolatfüggő ember, engem valahogy nem mardos kényszer arra, hogy mindenáron felcsípjek valakit magam mellé. Jóval egyszerűbb és boldogabb az élet így, talán a kérdezőnek is ki kéne próbálnia a közönyt. Nem kell rágörcsölni és kész, attól úgysem változik semmi. Töltsd az idődet valami mással, lehetőleg hasznos tevékenységgel.

2013. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj, ha sajnáltatod magad, akkor nuti nem jön össze.
2013. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!