Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nap alatt totális kudarcot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap alatt totális kudarcot vallott a próbatételem a városban. Velem van a gond, vagy a huszonéves lányokkal? (hosszú regény lesz, de érdemes elolvasni)

Figyelt kérdés

Egy hatéves komoly kapcsolaton vagyok túl, és kezdem azt érezni, hogy sikerült lezárnom. Nagyon megviselt a szakítás, de már nyitottabb vagyok mindenkivel. Idén végre lehetőségét adtam magamnak egy jó másfél éves szenvedés után, hogy a főváros utcáin végre felnyissam a szemeim a sok gyönyörű nő láttán. Nem viccelek, nem szándékosan kerestem az adódó lehetőségeket ismerkedésre, vagy egy teljesen véletlenszerű beszélgetésre, pusztán az adott körülményekben próbáltam magam hasznossá tenni, hátha mások is nyitott szemmel járkálnak hozzám hasonlóan, vagy csak vágynak egy-egy kedves szóra... Az elmúlt héten az egyik szikrázó napsütéses napon a több hónapos introvertált élet után reggel kivirágoztam, parfümök, arcszőrzet gondos borostára nyírás, hajbelövés, a legmegnyerőbb ruhadarabjaim kiválasztása, indulás, próbatétel. (Teljesen átlagos hapinak tartom magam, nem vagyok sem túl macsó, sem túl lerongyolódott férfi, nem vagyok kigyúrt bika, de nem vagyok vézna botsáska sem. Szóval egy teljesen átlagos férfit képzeljetek el.) Budapest, belváros, utcák, boltok, bevásárlóközpontok, megállók. A hölgyek körülbelül a 20-25-ös korosztályt képviselhették, legalábbis próbálkoztam a fiatal tizenéveseket kerülni, hiszen őket teljesen éretlennek és alkalmatlannak találom még néhány mondatnyi szóváltásra is, meg korban sem hozzám illőek. Nem volt mindegyik tudatos közeledés, nyilván a villamoson nem szándékosan taposok el vagy lökök fel egy szép lányt, ez gondolom egyértelmű.


Egy, azaz kerek egy nap termése, jó szórakozást kívánok!


- Nyugatinál egy kávézóban ajtó kinyit, és két csinos hölgyet előre engedése kedvesen, rájuk mosolyogva.

Reakció: rágózva flegmán a fejemhez vágva: "kösszcsá". Én: meglepődés, hogy ilyen dekoratív hölgyek ilyen stílusban förmednek rá az emberre.


- Teréz körúton egy kis boltban néhány apróság vásárlás, szép fiatal eladólány elé állás, termékeket átnyújtás, közben tiszteletet megadva kedvesen köszönés, és egy, a pénztárnál lévő mentolos rágógumiról érdeklődés.

Reakció: visszaköszönés egy közömbös "jó napot"-tal, a rágóról pedig egy "honnan tudjam?" reakció, majd az elköszönésemre nem reagálás. Én: "volt értelme élnem, hogy válthattam veled pár szót, köszi" magamban ironikusan


mormogás.


- Szabadság tér környékén valahol két, a padon üldögélő, a napfényben tündöklő elegáns hölgyre árnyalatnyi apró mosolygás.

Reakció: a két hölgy egymásra néz és gúnyosan elröhögik magukat. Én: mély levegőt szívva nagyot sóhajtás, szemet lesütve közömbösen tovább ballagás, közben "nem adom fel" magamban gondolás.


- Belváros, könyvesboltban a polcokon matatás közben véletlenül könyv leesik, majd az oldalammal egy mellettem közel álló lány lábának súrlódás.

Reakció: morcos ciccegés, mire kulturáltan csendben elnézést kérek tőle, ő pedig szemöldökét összerántja és száját húzza.

Extra: észreveszem, hogy ugyanazt tartja a kezében, mint amit én is leejtettem: "oh, látom te is ezt olvasod" mondása, beszélgetés indíttatásképpen.

Reakció: visszautasítóan kissé oldalra fordulás, szemöldök összeráncolás.


- Belváros, villamosmegálló, zsúfolt a hely a megállóban, egymás hegyén-hátán az emberek. Mellettem valaki megborít, én meg megpöccintek a vállammal egy helyes lányt. Már pont kérném tőle az elnézést, amikor...

Reakció: "bаzmeg lökj már fel te bunkó", mire azt válaszolom, hogy "ne haragudj, engem is meglöktek", reakciója: "leszаrom". Itt már rendesen égett a fejem a tömegben.


- Belváros, buszmegálló, buszra várás, busz megérkezik. Legelöl állok, de ahogy befut a busz, kissé hátrálva-oldalazva két tetszetős helyes lányt előre engedek.

Reakció: egy nyamvadt köszönöm se, egyiktől sem. Állukat megemelve büszkén buszra szállnak.


- Lépcsőház, bejárati ajtó, belépés után az ajtó mögöttem becsukódik, későn veszem észre, hogy jön utánam egy ismeretlen szép lány. Az utolsó pillanatban megragadom az ajtót, és így nem üti orrba a lányt. Ő meg pont azt hitte, hogy rá akartam vágni.

Reakció: a lány bután néz maga elé, azt hiszi, hogy szívattam. Mire én: "bocsi, majdnem rád vágódott az ajtó". Reakció: "hát nagyon kösz, parаszt". Én: félreértés elkönyvelése, még csak magyarázkodni sem próbálkozás.


... és végre hazaértem. Ajtó bezár, cipőt, kabátot le, falnak dőlve a padló bűvölése lehajtott fejjel percekig, majd kézmosás, gép bekapcs, jegyzettömb megnyitás, sokat gondolkodás, írás. Itt tartok most.


Nagyon elkeserít. Nagyon elszomorít. Mélységesen le vagyok döbbenve. Igen, rajtatok... mai huszonéves lányokon, akikben egyetlen csepp jóindulat sincs, akik egyetlen apró visszamosolygást sem mernek megereszteni, akikben csalódnunk kell... kezdem feladni a harcot... ÉRTETEK, MIATTATOK... 28/F


2014. márc. 24. 21:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
34%
Jajj ez, hoszabb mint a szent peter esernyoje !! Majd holnap ;)
2014. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Költőnő? ***** válasza:
vannak ilyen napok sajnos :(
2014. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Pedig egy mosolyra mindig van idő. Erről írtam egy gondolatsort még anno. Ha érdekel, odaadom majd. Sajnálom haver, a nők ilyenek. Nem mindegyik, de 95%-uk. Beléjük futottál bele.
2014. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezzel kezdeném:Sajnálom, hogy így alakult a mai napod!


Viszont egyetlen nap eseményeiből nem szabad általánosításokat levonni. Manapság sokszor csoda számba megy, ha valaki pozitívan nyilvánul meg. De ezen próbálj túllépni. Sajnos nem mindenki közvetlen, vagy csak nem akar ismeretlenekkel szóba állni.

Mondjuk a bunkó megnyilvánulás a személyiségből fakad, nem kizárólag neked szólt szerintem.


Ez a mai "kaland" ne tántorítson el. Próbálj meg minél többet emberek közé menni, ki tudja mikor találkozol egy kedves, aranyos és beszélgetni is hajlandó lánnyal?! :)


Járj társaságba, tölts sok időt a barátaiddal, és próbálj elvonatkoztatni az egyes személyektől. Nem mindenki egyforma.


Remélem nemsokára sikered lesz!


Üdv, "egy olyan huszonéves lány akiben egyetlen csepp jóindulat sincs" :)

2014. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Uh, szegény. Rossz embereket fogtál ki, vagy ne tudom.
2014. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
58%

Váó.

Nagyon meglepett amit írtál. Komolyan és mélységesen megdöbbentett.


Viszont ha ez tényleg megtörtént, akkor rossz napot választottál. A front hatások miatt, ma mindenkinek nyomott hangulata volt. Én is jártam bent, és velem is bunkók voltak a villamoson, a metrón... talán épp ezért hatott meg amikor ma odajött hozzám egy hajléktalan és a széltől védtelenül is (sajnos én is butácskán csak egy kis kabátot vettem fel) kedvesen(!) szólt hozzám, hogy nem veszek-e tőle újságot.


Talán ez mentségül szolgálhat a lányoknak. Ilyenkor a kedvesebb lányok is bunkóbbak lehetnek, de az is igaz, hogy ettől még nem kellene ennyire elveszteniük önmagukat.


Szerintem rosszul válogattál, vagy a sors vetett eléd direkt ilyen lányokat. Talán, hogy megeddzen téged, talán hogy tanulj valamit... szerintem mindennek oka van.


Minden esetre bocsánatot kérek, sorstársaim, a mai huszonéves lányok nevében!

2014. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 Költőnő? ***** válasza:

hát am mit vársz egy nap "kísérletétől", amikor sokszor emberek (és ez nemtől független), agyonszúrnának azért, mert Te merészelsz mosolyogva végig az utcán?

10 millió dögöljön meg a szomszéd lova is országa vagyunk.

Azt a pár embert találd meg, aki nem egy két lábon járó görcs.

2014. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Költőnő? ***** válasza:
*végigmenni
2014. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
46%

Szóval másfél évig sz*rtál a világra a bánatod miatt és most azt várod, hogy mivel ma úgy döntöttél nyitott leszel, minden nő fogadja ezt kitörő örömmel és hálával? Lehet, hogy meglep, de másoknak is vannak problémái rajtad kívül.

Bocsásd meg az indulatomat, de a hozzád hasonló kis síró nyámnyilák rendkívül zavarnak.

Tudod ha véletlenül először szállok fel a villamosra nem köszönöm meg a többi 10 embernek, hogy "előreengedett".

De ha még jogos is a sírásod és ma kib*szott veled az élet, megérdemled, ha emiatt feladod.

Egy általad érdemtelennek minősített: 19L

2014. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
Én mindig mindenkire mosolygok, ha szar napom van is. Néha jólesne egy egy ölelés, de inkább a földbe taposnak! 17/L
2014. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!