Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet lerázni a szomszé...

Hogyan lehet lerázni a szomszédokat, ha arról faggatnak, hol dolgozol, mennyit keresel, honnan van a gyerekednek biciklije, az mennyi volt és mindig cigivel húznak le, mert egyetlen szálat kértem hónapokkal ezelőtt?

Figyelt kérdés

bunkón beszólni nem akarok, hogy semmi közöd, elvégre szomszéd..

hogyan kell finoman hárítani az ilyeneket?


2016. szept. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd, hogy ezek nem tartoznak rá, semmi köze hozzá. Akár szomszéd, akár sem, ez magánügy.
2016. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy "nem tudom" :D
2016. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha okosnak akarsz tűnni kérdésre kérdéssel felelj, pl hol dolgozol ? (másik dologgal válaszolsz) ,, Ügyvéd" vagyok z jó nem? És akkor elmész
2016. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám ilyen esetekben azt mondta, hogy sírásó vagy boncmester. Többet nem nagyon kérdezgették.
2016. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság megmondani neki hogy nincs hozzá köze, mert tényleg nincs hozzá köze. Az ilyen emberek irigykednek csak, és az biztos hogy hátad mögött ki is beszélnek, szóval szerintem ha még egyszer ilyet kérdeznek, mondd azt hogy "figyelj kedves yx én szívesen beszélgetek veled, de vannak dolgok amik az ember magánügyei, így a fizetés meg a gyerekek is, én sem kérdezgetek a tiéd felől, úgyhogy légyszíves ne kíváncsiskodj mert nem fogok erről sem veled sem mással beszélgetni!"
2016. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viccel lehet elütni de komolyan kell mondani. Pl közmunkában dolgozol ,a bicajt meg loptad.
2016. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is ilyenek a szomszédok, de rólam leszoktak.


- Hol dolgozol? - A munkahelyemen.

- Mennyit keresel? - Elég sokat, ma pl. nem találtam a kulcsomat, 2 órán át kerestem...

- Honnan van a gyerek biciklije? - Isten adta!

- Mennyi volt? - 100 miatyánk meg 5 hiszekegy.

- Cigi: nem dohányzom de azt mondanám, hogy nem akarok a tüdődnek rosszat, elszívom inkább helyetted.

2016. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!