Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az ilyen emberrel hogy lehetne...

Az ilyen emberrel hogy lehetne beszélni, hogy lehetne rá hatni?

Figyelt kérdés
Nemrég új lakók költöztek a szomszédba, egy fiatal pár. Kertes házban élünk. Tegnap már negyedik alkalommal volt, hogy megint nagy bulit csaptak a kertben. Ami nem is lenne baj, csak a teraszuk a kerítés mellett van közvetlenül s a mi házunk is oda van építve, közel ahhoz a kerítéshez. Nagyon hangosan hallgatják a zenét és a basszustól már remeg a fal. Illetve hangosan, ordítva énekelni is szoktak. Már többször szoktunk, de nem történt semmi. Tegnap is hasonló buli volt. Éjfél körül odamentem a kerítéshez, hogy halkítsák már le a zenét, aludni szeretnénk. Rám se bagóztak, odakiabáltam, hogy halkítsa már le, ha hozzá beszélek. Mondták, hogy jó, mindjárt lehalkítják. Még fél órát vártam, semmi sem változott, átkiabáltam újra. A csaj visszaordított, hogy k@ssoljak, péntek van. Mondtam hogy aludni szeretnék és már többször szóltam, hogy halkabban. Megint valami szépet visszaszólt, végül hívtam a rendőröket. Kijöttek, rendbetették őket stb. Miután elmentek a rendőrök átkiabált a csaj, hogy "reggel hattól kaptok majd a pofátokba f@ssz.pók!". És kb reggel 7 óta ordibál a zene és néha átszól, hogy ezt nekünk küldi. Nem szeretnék veszekedni, ordibálni és megint rendőrt hívni. Semmi bajom nem lenne a szomszéddal, jobban szeretnék feszültség nélkül pihenni itthon. Mit lehetne tenni? Ez már tényleg primitív viselkedés.
2016. szept. 3. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ti is csinaljatok valami olyat, ami oket idegesiti
2016. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel ennyire mulya. Hivd a rendorseget minden ilyen alkalommal.
2016. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a rendőrséget kell kihívni, este tíz után már bőven csendháborításnak számít! Igaz úgy tudom már nincs érvényben csendrendelet, de van egyéni mérlegelésen alapuló csendháborítási vétség, ami miatt a rendőr büntethet.
2016. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Újra ki kell hívni a rendőröket, a csendháborításnak nincs időkorlátja már. Kapnak végül néhány csekket ,mert a rendőröknek se lesz kedvük kimenni,inkább büntetnek,az hatni szokott.

Mondjuk azzal tisztában kell lennetek hogy folyamatos háboruskodás lesz ,vagy beletörődtök a dologba,ezt békésen nem lehet rendezni.

2016. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szombat reggel ötkor Te meg bömböltess valamilyen mesedalokat, vagy bármilyen más zenét amit ők utálnak!
2016. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ú basssz, sajnállak, nekem is volt hasonló szitu, rendőrséget hívtuk folyamatosan, az használt. Esetleg többi szomszéddal összefogni? A leírtak alapján jó agresszívak, csak ne mérgesedjen el a helyzet.
2016. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem szeretném, hogy elmérgesedjen a helyzet. Ilyen kicsinyes dolgokba nem akarok belemenni, hogy direkt idegesítsem őket, inkább ha többször lesz ilyen, hogy szándékosan hangoskodnak, vagy csak simán hangosak éjszaka, akkor hívok rendőrt megint. De még reménykedek normális szomszédi kapcsolatban.
2016. szept. 3. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miután elmentek a rendőrök átkiabált a csaj, hogy "reggel hattól kaptok majd a pofátokba f@ssz.pók!". És kb reggel 7 óta ordibál a zene és néha átszól, hogy ezt nekünk küldi."

Ha te ezek után még normális szomszédi viszonyban reménykedsz, akkor nagyon naiv vagy.

2016. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csendháborítás, hívd ki a rendőrséget rájuk!
2016. szept. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!