Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki beveszi azt a dumát,...

Van aki beveszi azt a dumát, hogy "nem láttam, hogy hívtál! '" ha nem akar az emberrel beszélni?

Figyelt kérdés

A haverom nem akart velem beszélni, mert nem úgy ugráltam ahogy Ő szerette volna, aztán megharagudott tutira! Majd nekem kellett volna kérdeznem tőle valamit, hívtam, csörgettem sokáig, majd nem vette fel. Hetek múlva összefutottam vele az utcán, a "Hívtalak, nem vetted fel!" mondatomra azt mondta: "Tényleg? huhh, nem láttam!"


És halál komolyan vicc nélkül előadta nekem, hogy nem látta a mobilján a nem fogadott hívásom...


Ennyire hülyének tart?

Van ember aki ezt bevenné?



2014. jún. 4. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én se szoktam látni ha lerakom valahová lenémítva és aztán egy napig rá sem nézek.
2014. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam így már párszor. Ugyanis nem szeretek telefonálni, így ha rosszabb passzban vagyok, nem böngészem át, ha nem fogadott hívásaim vannak, hogy kik kerestek. A nap végére meg lehet unni a telefonálgatást rendesen. A férjemet is egész nap hívják, főleg munka miatt, este sokszor már meg sem nézi, ki keresi épp, és utólag sem. Szóval van ilyen, lehetséges, hogy tényleg nem vette észre. De sokan vannak, akik csak kifogásnak használják ezt.
2014. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen volt olyan, hogy nem hallottam, hogy csörög amikor észrevettem a nem fogadott hívást akkor pedig volt dolgom és gondoltam mindjárt visszahívom.. úgy hívtam mint titeket..
2014. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De Ő nem ilyen. Amíg a "kedvében jártam" addig 2 csörgés után felvette, sőt ha nem tudta felvenni max fél óra múlva visszahívott. És folyton nála van a telefon, facebookozik rajta, meg minden.

Szóval nem hiszem el, hogy hetekig nem nyult a telefonjához.


Ezért gondolom hogy ennyire hülyének tart engem!

2014. jún. 4. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!