Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azt hiszem a pármo csak a...

Azt hiszem a pármo csak a pénz meg a kényelem miatt van velem, hogy lehet ezt méltósággal túlélni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy fokozatosan megy csak, úgy még a cigiről való leszokás sem megy általában. Az én fiamék szétmentek, és később még elintézték a függő ügyeket.


A sehogy-nak üzenem, hogy le kell xarni, az életben megesik ilyen is.


Ez nem a te kudarcod, tévedés ezt hinni. EZ azért van, hogy tanulj belőle, hasznodra lesz később.

2016. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az 5-ös fogalmazta meg szerintem a legpontosabban.De azt tudnod kell,hogy ha azt megteszed,sarkadra àllsz stb próbája majd elhitetni hogy mégis szeret,de az szerintem még àtlàtszóbb lesz.A pénz nagy úr :)
2016. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 idegen.1 válasza:

Ha azt hiszed akkor az valószínűleg úgy is van.Már elég méltósággal túlélted ha ezt itt kérdezted meg.

Tőle kérdezted már?Elég őszinte viszony az amiről az interneten kell idegenektől segítséget kérni??

Ha mazochista vagy akkor méltósággal túlélheted sokáig.

Csak egy belső mosoly...tudod,de nem mondod.

Baromság.

Szerintem rúgd ki a francba és keres olyat(álruhába bújva)aki téged szeret...és nem a ferráridat

2016. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!