Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyertem a lottón néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyertem a lottón néhány milliót és a következő pár évben nem akarok dolgozni, azt hogy adjam elő a nőknek? (25/F)

Figyelt kérdés

Van annyi pénzem, hogy vidéki nagy egyetemvárosban ahol lakom havi 150 ezer költéssel eléljek munka nélkül 4-5 évig elég jó színvonalon. Ha kicsit spórolok még tovább is. Persze nem így tervezem. Úgy érzem 18-21 évesen eléggé pályát tévesztettem és olyat tanultam, amit nem akartam és ma már nem érdekel egyáltalán. Most két nyelvet is tanulok tanfolyamokon (egyikből felsőfokút, a másikból középfokút akarok egy éven belül), dolgozok 4 órában unaloműzésből pultosként a nagybátyám kocsmájában és gondolkozom hogy valamilyen fősulit el kellene végezni, de még nem tudom mit csinálnék szívesen az életben.

Mindezt a nőknek viszont nehezen tudom előadni, mert attól tartok arra gondolnak, hogy


A, egy pénzeszsák vagyok, akinek soha az életben nem kell dolgoznia

B, semmit nem csinálok, semmit nem kezdek az életemmel csak elvagyok


Mindkettő elég rossz.

Amúgy nincs gondom a nőzéssel, tehát a szexig könnyű eljutni velük, de én most a továbbiakról beszélek, tartós kapcsolatról ha akarok. Ezt az egészet hogy lehetne értelmesen előadni?



2016. ápr. 14. 14:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Így ahogy leírtad. Nekem nõként egyik verziód sem jutott eszembe hanem az,hogy egy érett férfi vagy aki megtervezte mit akar és nem csak habzsi dõzsizik.
2016. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem akarnám felélni a nyereményt. Persze az jó, hogy nem kell törnöd magad azért, hogy ne halj éhen, de ne hagyd, hogy csak úgy elússzon a semmibe, miközben csak tengsz lengsz.

Egyébként nagyjából így ahogy mondtad. A lényeg, hogy tegyél azért, hogy előrébb juss az életben, hogy megtaláld azt amit szeretsz. Ha ez időbe telik, akkor időbe telik. Most lehetőséged adódott rá, ez jó.

2016. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
inkább fektetnéd be azt a pénzt valamibe, minthogy 4-5 év alatt feléld.
2016. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is dolgozz azért! nekem is van egy jó jövedelmem, nőként. Álljunk össze és utazzuk körbe a világot:)
2016. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de így felélni a pénzt nagy hülyeség.

Megalapozhatnád vele a jövődet, de elúsztatod 4-5 év alatt.

2016. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Számításaim szerint akkor 7-8 milliót nyertél. Miért nem fekteted ingatlanba amit kiadsz pl. és még laksz a szüleidnél+dolgozol? Nem sok pénz ám ez annyira! Többet nem nagyon fogsz lottót nyerni, nem könnyű ám összerakni ennyi pénzt munkából! hallgass a többiekre! És miért is nem akarsz dolgozni? 25 évesen? letörik a kezed?
2016. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

3,5,6:

Szerintetek a tanulásba fektetés nem számít jó befektetésnek? 4 éve múlva ilyenkorra beszélnék 2-3 nyelvet felső-középfokon, lenne valamilyen diplomám, közben a szabadidőmben is foglalkozhatok azzal ami igazán érdekel és később


Csak az ingatlan vagy a tőzsde a befektetés? Az nem az, hogy most a tanulásra költöm a pénzt és ez miatt később jól fizető munkám lesz?

2016. ápr. 14. 14:46
 8/27 anonim ***** válasza:

Ha van sajàt lakàsod, kocsid akkor felélheted. Bàr én is amondó vagyok, hogy jobb a befektetés, vállalkozàs valami. Mert hosszú tàvon többet kamatoztatsz.

Viszont nőként ha mondjuk a barátom lennél nem érdekelne. Elmondanám a véleményem a dologgal kapcsolatban, de szàmomra irreleváns lenne.

2016. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
Milyen lottóval nyertél 8 milliót? Mert hogy ilyen lottó nincs, az is biztos!
2016. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
"Szerintetek a tanulásba fektetés nem számít jó befektetésnek? 4 éve múlva ilyenkorra beszélnék 2-3 nyelvet felső-középfokon" - 6-os vagyok. őszintén mondom, hogy nem tartom valódi befektetésnek. Pont a minap gondolkoztam el ezen, mivel én is 2 diplomás ember vagyok és rengeteget fektettem az egyetemre, 3 nyelvet beszélek, és ma nem feltétlenül ezek a kompetenciák határozzák meg, hogy mennyit keresel! És az sem elég. Ráadásul, ha megszokod, hogy nem dolgozol, nagyon nehéz visszaállni. Nincs tapasztalatod még az életben, ez látszik. De természetesen a Te döntésed, én csak a véleményemet mondtam el, nem kell feltétlenül megfogadnod. Ez a Te döntésed. és igen az ingatlannal jobban jársz, tanulásra meg tegyél félre munkából. tehát: fektess be oktatásra, de ne kizárólag erre alapozd a jövőd, mert ez semmire nem garancia. ha van ennyi pénzed most egyben, ezt okosabban kell kihasználni. Amit Te írsz, az egy álomvilág, ráadásul, ha ennyire nem szeretsz dolgozni, akkor amúgy sem állod meg a helyed később sem, magasabb pozícióban sem. Ettől függetlenül kívánok Neked nagyon sok sikert szívből és hogy a döntésed végül a sikert hozzon!
2016. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!