Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdagságban akarok élni,...

Gazdagságban akarok élni, félek a jövőmtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es ahanyszor belegondolok abba, hogy mi lesz ha nagy leszek es nem lesz sok penzem elkap a felelem erzet. Mindig is a joletrol almodoztam es almodozok. Repulos iskolaba jarok elhataroztm h azzal akarok foglalkozni de mindig elbizonytalanodom a jovomrol. En nem szeretnek atlagbfizetest kapni. Nekem szukseges a pompa a kenyeztetes, barmennyire is furan hangzik. Biztato tippek esetleg, hogy mit tegyek ezekkel a gondolatokkal?

2014. dec. 16. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek az az életcélja, hogy gazdag legyen az az esetek legritkább részében lesz valóban az.


Szeresd amit csinálsz és csináld is jól. Pl. legyél jó pilóta, azzal jól is fogsz keresni.

2014. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

MEgértelek haver.

ÉN is ugyanezt éltem meg,ráadásul most jön a fekete leves egy tirpák szabócsi voltam,aki hálistennek PEstre került programozó suliba.

És pont ugyanigy voltam,a hideg ráz ki a nettó 80-as fizuktól sőt még a 3K-tól én mindig is jólélet akartam és dőzsölni.


Ezért már egyetem közbe elmentem dolgozni,hajtottam,tepertem.

És bár már még ez lópucu,de jó úton vagyok a gazdagság felé.

Nálam leginkább a kondi inditotta el,hogy kell a zsé,mert ez rengeteg pénzbe kerül,hogy jól nézzen ki az ember.


Olyan szakmát kell válasz amibe van zsé,nálam ez a programozás,nyilván mert van hozzá affinitásom és szeretem plusz tudtam itt rengeteg a zseton.

2014. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2014. dec. 16. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa!
2014. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nekem szukseges a pompa a kenyeztetes"


ezen jot rohogtem :)

2014. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd a Berki Krisztiánt, ő megmutatja mit kell.
2014. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Belőletek nem lesz sajnos semmi.

Aki így kezd az hamar bukik. Én penzugyet tanultam. Tőzsde.

Mindenkinek az jut eszébe, hogy mennyi pénz van benne, milliós fizetés.

Sok pénz van benne ez tény de a fizetés az 100 ezer forint.

Mondjuk 4.evente vannak a bónuszok amik azért sok millió forintot szoktak lenni.

Visszatérve mi nem arra megyünk, hogy minél többet keressünk hanem arra, hogy minél kevesebbet bukjunk.

Ezt az elvet ajánlom nektek is. Minél kevesebbet bukni.

A programozasban sok új ötlet kell. Ehhez azt ajánlom, hogy kezd el kizarni azt ami nem kell, mert ami kell az az ismeretlen amit senki sem tud még. Zárd ki az összes olyan dolgot ami van, ami nem kell. S mrgkapod az ismeretlen.

2015. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!