Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkóság, vagy teljesen...

Bunkóság, vagy teljesen természetes?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja költöztek a szomszédunkba albérlők. Rendszerint a házunk elé parkolnak (kertesházban lakunk). Ezzel nem is lenne akkora probléma mert annyira nem akadályoznak minket csak furcsa hogy reggel felhúzom a redőnyt és az ő autójukat látom. de meg se kérdezték hogy gond e, sőt még be se mutatkoztak. Vagy ezt csak én reagálom túl?
2016. szept. 29. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
szoljatok nekik, ok a bunkok, nem ti!
2016. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kovásziusz válasza:

Én úgy gondolom, hogy az emberi természetből adódóan engem zavarna ha minden nap a házam előtt parkolna. Mivel téged inkább az zavar h leszarnak téged, hát nem tudom mi tévő légy.

"ránk se hederítenek" Addig örülj :DD engem biztosan zavarna a szomszédok jó pofizása stb.

Törődj továbbra is a családoddal :))

2016. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%

Én laktam Budapest belvárosában, emiatt engem eléggé meglep, ha valaki azon morfondírozik, hogy ha felhúzza a redőnyt, másnak a kocsiját látja. :DDDD

Most Bp. zöldövezeti részén lakunk,de itt is az utcán mindenki ott parkol, ahol akar, illetve Kresz szerint szabad. A szüleim falun élnek, de ott sem ismerek olyat hogy más háza előtt nem lehetne leparkolni.

Ti valami nagyon fura helyen élhettek.

Mert az utca KÖZterület, ha téged, kedves kérdező zavar, hogy redőnyhúzáskor idegen autót látsz, közterület foglalási engedélyt kellene kérned a házad előtti utcarészre és akkor valóban jogos lenne az aggodalmad.

Az albérlők lehet, hogy valami népesebb helyről jöttek és nem állnak le mindenkivel megbeszélni a tegnap esti sorozatot. Köszönni illik, ha látásból már ismeritek egymást, de ha nem akar a szomszédokkal pletyózni és haverkodni, miért is lenne ez elvárt?

2016. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!