Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mondjam ezt majd meg a takarít...

Mondjam ezt majd meg a takarítónőnek? Én érzem magam rosszul.

Figyelt kérdés
Amikor beköltöztünk az albérletbe, bizakodva álltam az egyik lakótársamhoz. Így most másfél hónap alatt kiderült, hogy nem képes maga után takarítani, és ha néha el is mosogat (ez a maximum!), akkor ehetek szappanos zsírt. Az utóbbi időben el is ment a kedvem hogy főzőcskézzek, inkább eljárok étterembe. A tulaj említette az elején ha szükség van takarítóra, akkor szóljunk, én mondtam hogy természetesen felesleges ha rajtam múlik, a lakótársam azt mondta hogy jó. Nemrég volt itt és nem volt megelégedve a tisztasággal (előtte pár nappal mostam fel és törölgettem le, ha látta volna előtte, szerintem kiköltöztetett volna minket), így fog jönni a takarító. Én megmondanám neki személyesen, hogyha valaha is találkozik velem vagy valakivel aki ismer engem, tudja, én ehhez nem adom a nevemet, nem utánam takarít.
2016. okt. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a főbérlővel beszélsz, hogy keressen neked másik lakótársat, aki nem hagy ekkora hányást maga után.
2016. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Ez nem így megy sajnos, szerződést írtunk hogy egy évig legalább leszünk, különben bukjuk a kauciót. Azért sem akarom ezt csinálni, mert neki köszönhetem hogy ilyen jó helyen ennyi pénzért itt lehetek. Az sem nyugtatna meg ha csak ő maga fizetné a takarítót, mert ha pl. kéthetente jön is, a maradék 13 napban egy disznóólban kell mozognom, itt nem a pénzről van szó. Többnyire így is a szobámban vagyok szerencsére.
2016. okt. 19. 20:05
 3/5 A kérdező kommentje:
#3 És utána? Utána naponta takarítsam fel újra a mocskát, söpörjem fel a zsák morzsát, a tűzhelyet szabadítsam meg a zsírcafatoktól, majd mossam fel megint az egész konyhát az előtérrel együtt hogy aztán másnap ugyanúgy nézzen ki az egész, mert az illető leszarja? Nekem erre se időm se kedvem nincs. Hiába szólnék neki, még ha meg is csinálná, mert amit ő művel az nem tisztítás (a mosogatásából kiindulva), azt meg nem tehetem meg hogy megfenyegetem hogy agyonverem.
2016. okt. 19. 22:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg lehet nézni a szobámat és az övét. Én eddig négyszer porszívóztam össze, más még nem használta. Én eddig kétszer sütöttem és főztem rizst, és reggelenként tojást a konyhában. Csodával határos módon mocsok hátrahagyás nélkül meg tudtam csinálni. Most is 4 napja áll a mosatlana a mosogatóban, mindenféle ételmaradékkal. Én kérek elnézést hogy nem vagyok más csicskája, mert valaki egy igénytelen szar.
2016. okt. 20. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Te tényleg feljelentettél minden kommentelőt?

Pitiáner egy figura vagy!

2016. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!