Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha a szomszéd...

Mit lehet tenni ha a szomszéd (panel) folyton füvezik és már rosszul vagyok a szagától?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,és nem rég ide költözött egy új szomszéd. Folyamatosan bent cigiznek a lakásban ráadásul minden nap füvet is szivnak. Normális keretek között nem zavarna, de ezek töménytelen mennyiségben nyomják és csak úgy tódul át a szag a mi lakásunkba is. Az emeleten is ha kiszállok a liftből 10perc alatt simán beállnék olyan durva.

Nem akartam még átmenni hozzájuk azzal a szöveggel hogy "ne fűvezzél már ennyit te állat" mert elég balhés formának tűnik, bár már nem sok kell...

Mit lehet ilyenkor csinálni? Am másban nem zavarnak, de ez már kezd elviselhetetlen lenni. Ha rendőröket hívnék azok semmit sem csinálnának mi?



2014. aug. 14. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Azért egy próbát megérne egy kulturált kérés. Ha nem, akkor nem marad más, mint rájuk hívni egy egész süncsaládot, ha érzik a szagot, akkor elő fogják venni a pisipapírt, ne aggódj.
2014. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen lehet bekopogok majd és beszélek velük.

És gondolod ha a rendőrök érzik a szagot (és 100% h éreznék) akkor fognak tenni valamit?

2014. aug. 14. 20:48
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

nem az 1. vagyok

a rendőrök 1000000000000000%, hogy tesznek valamit, de akár a mit tudom én házmester, vagy hogy a ******* hívják neki is szólhatsz szerintem neki is kötelessége tenni valamit

2014. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó elég hülyén fogalmaztam:D Lehet már én is beálltam a cucctól xD annyira jön át.
2014. aug. 14. 20:53
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért először szépen szóljál már, mielőtt rendőrt hívsz valakire, mégsem a helyi drogbáró az, csak egy kis fű. Vagy ha félsz személyesen szólni, akkor ragassz papírt az ajtajukra, vagy dobd a postaládájukba, csak figyelmeztesd, hogy a cucc büdös, mindenkit zavar a szaga és ha nem hagyja abba a lakásban füvezést, akkor előbb-utóbb valaki fel fogja jelenteni. Ennyit írsz, ez épp elég lesz.
2014. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy csak fű szagú ilatósítót használnak?:D
2014. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

"Élni tudni kell

a többi senkit nem érdekel

Csak az hogy élni tudni kell, élni tudni kell"

2014. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze, nekem sem áll szándékomban egyből feljelenteni őket.Természetesen mindenekelőtt beszélek velük. Csak jó azt tudni, hogy ha valami nem stimmel, akkor számíthatok a rendőrség segítségére is.
2014. aug. 15. 09:53
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell elhinni amit most írok, de én egy éve költöztem ide, ahol most élek, eleinte nem tudtam mi ez a fűszag, és honnan jön, főleg a vízóraszekrényből. Egyszerűen elviselhetetlen volt, és után rájöttem, hogy az alattam lakó nő szívhat füves cigit. Én se mertem még neki szólni, de mostanában nem nagyon érzem, de eleinte nagyon durva volt.
2014. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

ne szólj nekik hanem egyből hívd a rendőröket. ha balhésok, pont nem az hiányzik neked, tudja ki hívta rá. tegyél névtelen bejelentést.


inkább örülj hogy füvet szívnak, ha csak simán tömény cigi lenne, ki se mennének a rendőrök. sőt, lehet erre se mozdulnak, vagy max elszívják ők.

2014. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!