Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettem levő a teraszát...

A felettem levő a teraszát folyton alámsepri. Ott vágják s hajat ma vacsorakor érkezett egy nagy hajtömeg a teraszomra mit tehetek anyazason kívül?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkéred, hogy ne söpörje le, hanem mondjuk fel és dobja ki a kukába, de normálisan, nem kell egyből anyukázni :D
2016. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem magyarok bérlők corvin sétány új építésű lakás és a tulaj is egy külföldi befektető csak magyarul beszélünk.de angolul már irattunk nekik levelet azóta annál hangosabbak és mikor hallják hogy knn vagyunk annál inkább csinaljak a fesztivalt.
2016. okt. 23. 19:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Ledobáltak hozzánk kár a levél után közvetlenül tehat biztosan direkt használt nő bugyit, wc papirt zsák szemetet , ecetes rongyot, stb..
2016. okt. 23. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez sok, nem tudom, talán rendőrség?, mivel át szemetel a te teraszodra, ezért szerintem fel lehet jelenteni, egy próbát megér
2016. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vedd videóra, hívd a rendőrséget, majd menj be az önkormányzathoz és indíts birtokvédelmi eljárást.


Vagy: zavard őket! Hangos tévézés, mikor aludni akarának, stb. :)

2016. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
En eloszor elrontanam a zarat es mikor nem tudnak hol aludni beengednem magamhoz oket. Ha bunkok szet szivatnam oket. (Pl ha van kocsijuk tuti defektes lenne, vagy petardaznek, vagy mikor mar azt hiszik h aludhatnak bekopognek hozzajuk h gyanus alakok kerdeztek h itt laknak e de en elzavartam oket, csak nincs valami gondjuk)....egybol megszeretnenek :D
2016. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Egy gázspray teljes tartalmát kellene felfújni, az megoldás lehet.

Ha abból sem ért, akkor kromofág a kocsijára, vagy a lakásajtóra.

Vagy ragasztó a zárba, pók a póstaládába, minél nagyobb annál jobb.

2016. okt. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Én első körben összegyűjteném a szemetüket és visszavinném az ő ajtajuk elé. Hátha észrevennék magukat.
2016. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd össze a szemetet, menj fel a felette lakóhoz és dobjátok be a teraszukra!
2016. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!