Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szivassam meg a fenti...

Hogyan szivassam meg a fenti szomszédomat? Részletek lent. Várom a tippeket

Figyelt kérdés

Emeletes házba lakunk és a retardált szomszéd megint kalapácsolással keltett fel s jelenleg is csinálja...(ha nem kalapál akkor fúr...)

Mi a fszmat lehet ennyit "házban alakítgatni", művészként én se nyomom a glavír gépet meg a varrógépet reggel...

Dolgozom, fáradt vagyok s ez miatt nem tudok pihenni, ingerült vagyok a 10-12 órás meló után aludni nem tudok...

Valami jó ötlet kellene, hogyan szivassam meg ezt a barmot, de úgy hogy a normális lakókat ne zavarjam és ne tudjon feljelenteni se. Ha alattam lenne dobálnék le neki mindig egy adag barnamacit xD de felettem van a köcsög.

23-N


2016. okt. 29. 08:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Csak vasárnap van csendrendelet - mondjuk albifüggő -, szombaton azt csinál, amit akar.

Most akkor ne újítsa fel a házát, csak mert téged zavar?!

2016. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Mi lenne, ha felmennél hozzá, elmondanád a véleményedet neki, megkérnéd, hogy ne csinálja, a stílusodból ítélve, még anyáznál hozzá kicsit, és annyiban hagynád?

neki is annyi joga van ott zajongani, mint neked. 15/l

2016. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Milyen kifinomult a stílusod. Olyan művészi. Pont elhiszem, hogy abban a 10-12 órában glavírozol (LOL), nem pedig a pultot törölgeted valami lepukkant lebujban..
2016. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Te tényleg 23 éves vagy?

Mert stílus alapján simán letagadhatnál 10 évet.

2016. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nahh álljunk meg! 5éve lakok itt s tudom hogy egy lakás újítás nem vesz igénybe ennyi időt. Sznobok kuss.

Vannak határok ahol már elhagyom a tiszteletet...

Sokszor illedelmesen kopogtam csengettem s baszott ajtót nyitani pedig hallottam, hogy ajtóhoz jött.

2016. nov. 13. 01:30
 16/16 anonim ***** válasza:
kopácsolj a csövön, ami felfele megy
2017. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!