Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinyírjam a szomszédomat vagy...

Kinyírjam a szomszédomat vagy ne? (humorral értve a kérdést)

Figyelt kérdés
Mit csináljak? A házban/ház mellett ahol lakunk van egy érdekes sarok és mindig oda parkoltam - a rendes parkoló a másik oldalon van. Senkit és semmit nem zavartam az autómmal, kényelmesebb volt beszállni, ott volt érzékelős villany éjszaka és télen nem volt huzat - nem fagyott be az ablak reggelre. De az egyik szomszédomat ez annyira idegesíti, hogy mindent megtesz azért, hogy én nem álljak oda az autóval - egyedül neki van baja velem. Egy régi, rossz kerékpárt is előszedett valahonnan és újabban kihívóan és peckesen mindig oda állítja, hogy én ne tudjak oda parkolni. Ezen annyira felhúzom magam, hogy képes lennék darabokra szedni őt is, a kerékpárját is - persze egyikünk sem szól a másiknak, eléggé elkerüljük egymást a házban a munkaprogram miatt is. Elég stresszes életem van és az ilyen apróságok csak olaj a tűzre. Egyszerűen muszáj volt ide írnom. Mit csináljak szerintetek, "oldjam meg fejben" a helyzetet? Vagy járjak túl az eszén valahogy?

2016. máj. 18. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem beszéled meg vele nyíltan. Minden egyéb sumákolás csak még jobban elmélyíti a haragot. Lehet az zavarja, amikor indítod az autót, sokáig járatod, vagy hangosan csapod az ajtaját, ezt csak te és ő tudhatja.
2016. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tedd arrébb a bicót, és akkor be tudsz állni kocsival.
2016. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges játszmázni mert csak eldurvul a helyzet. Én nem parkolnék oda és nem törődnék ezzel az emberrel.
2016. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendes parkolóhelyre parkolj, szomszédoddal meg ne foglalkozz.
2016. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!
2016. máj. 18. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Kérdezd meg, miért zavarja, hogy ott az autód. Ha van valami komoly oka (pl. oda nyílik az ablaka és felébred az ajtócsapkodásodra, vagy letarolod a kedvenc tulipánjait, vagy akármi), akkor parkolj a normális parkolóhelyre. Ha meg csak valami hülyeség, akkor szard le és dobd ki a francba a roncs biciklijét.

Mondjuk kezdhette volna ő is azzal, hogy beszél veled.

2016. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!