Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Voltak olyan lakótársaitok...

Voltak olyan lakótársaitok kollégiumban, akik esténként az ajtótok előtt viháncoltak meg leskelődtek?

Figyelt kérdés

Koliban ez gondolom nem meglepő dolog, vannak ilyen állatfajták. Viszont mikor ezt két, közel 30 éves nőszemély műveli, az elég idegtépő tud lenni... Minden este az ajtóm elé osonnak, hallatszik ahogy sutyorognak meg vihognak közben, és leskelődnek. Komolyan, miért kell ezt? Felnőtt emberek vagyunk... Legalábbis jó lenne, ha ők is azok lennének. Külön-külön egyébként viszonylag értelmes mindkét nő, de mikor együtt vannak, akkor fájdalmasan idiótán viselkednek.

Ha valakinek van hasonló tapasztalata, írja le nyugodtan, de akár ötletet is szívesen fogadok, hogy mit lehet kezdeni az ilyenekkel... Egyébként rettentően hangosak, zajosak, egyszersmind idegesítőek. Utálok velük lakni. Csak ebben a tanévben kell szerencsére, de legszívesebben már most megszabadulnék tőlük.



2016. nov. 9. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Jól néznek ki?


Ha igen, én megkúrnám őket

2016. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan szépek, de nem is rondák. Viszont ezzel az idióta viselkedéssel minden vonzerejüket elvesztik előttem. Utálom az ilyen óvodai színvonalat felnőtt embereknél.
2016. nov. 9. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:


Akkor mondd meg nekik, hogy menjenek el, ha nem teszik, akkor förmedj rájuk, hogy húzzanak a p***ába, nálam, ha ilyesmi van mindig beválik, de talán csak azért mert én komolyan felidegesítem magam mindenféle apró fhasszságon is :D

2016. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően béketűrő ember vagyok, de ez a primitív viháncolás az a pont, amit semmilyen módon nem tudok elviselni. :) Persze csak akkor ennyire bátrak, ha együtt vannak. Külön-külön általában meghúzzák magukat.
2016. nov. 9. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg külön-külön beszélni velük, vagy csak az egyikükkel és mond meg neki, hogy mondja el a társának, hogy beszéltél vele.
2016. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A megszégyenítés a legcélravezetőbb.

Amikor társaságban vagytok, igen nyugodt hangnemben, érdeklődj az iránt, hogy meséljék el, mire kíváncsiak. Talán ha egyenesen megkérdezik, ki tudod elégíteni a kíváncsiságukat, nem kell ajtó előtt hallgatózva nevetségessé tenni magukat.

De csak akkor az igazi, ha fölényesen, kifejezetten nyugodtan képes vagy ezt megkérdezni tőlük.

Ha felidegesíted magad, éppen hogy ők érik el a céljukat.

2016. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen próbálták szépíteni a dolgot, mintha csak úgy általánosságban viháncoltak volna és nem célirányosan az én ajtóm előtt. Ennek elég sok tény mond makacsul ellent. :D Totál hülyének néznek. Az csak hab a tortán, hogy mindketten egyházi munkások. :D
2016. nov. 10. 08:36
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, köszi, valószínűleg igazad van. Amúgy tényleg nem tudom miért csinálják... 18-20 éves lánykáknál még azt mondja az ember, hogy jóvan, megértem, de ezek már nagyon nem 18-20 éves lánykák... Valszeg azért néztek ki, mert nem puszipacsizom velük annyira, meg miattuk keveset is járkálok, hogy lehetőleg minél kevesebbet kelljen velük találkozni. Mert utálom mikor kényszerűségből kell bájcsevegni valakivel... Eléggé elszaladt velük a ló, sajnos szétválaszthatatlanok.
2016. nov. 10. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!