Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már "szerencsétek" zajos...

Volt már "szerencsétek" zajos lakótárshoz?

Figyelt kérdés

Mit lehet kezdeni vele, ha reménytelen? Egy törpe csajról van szó, de valami kegyetlenül zajos. Úgy veri a lábát meg trappol a folyosón, mint egy csataló. Az ajtókat úgy csapkodja, mint a budiajtót, nagyon durva. Arról ne is beszéljünk, hogy állandóan bömböl a szobájában valami szar zene, de sajnos annyi esze van, hogy nem zárja be az ajtót, hanem összevissza járkál a folyosón, és közben nyitva az ajtó elég sokszor. Meg van sajnos egy másik csaj is, akivel nagy spanok, ugyanolyan mind a kettő, egyszerűen nem lehet velük mit kezdeni. Már egyszer szóltam az egyiknek, de kb semmi nem változott, max annyi, hogy mit képzelek magamról, hogy meg merem kritizálni az életmódjukat. Többen lakunk még a folyosón (koliról van szó), de senki nem mert még szólni nekik, bár mindenkinek az agyára mennek. Mi korán kelünk, este már fáradtak vagyunk, ezek meg állandóan itt pofáznak, vihognak, vinnyognak minimum éjfélig. Volt már valakinek hasonlóan reménytelen lakótársa? Mit kezdett vele?

Azt ne tanácsolja senki, hogy költözzek el, mert erre magamtól is rájöttem. :D Szerencsére "csak" ezt a tanévet kell kibírni, bár egyre többször érzem úgy, hogy nem tudom, hogy fogom kibírni, elegem van belőlük. A poén az, hogy már egyáltalán nem 18-20 éves lánykákról van szó...



2016. nov. 15. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
na mondtam én hogy a törpèk gonoszok.figyelj ,lázadjatok fel aprajafalva ellen.kapjátok el őket és kössètek az ágyhoz a szájukba tömjetek használt zoknit vagy bugyit.
2016. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem tanulnak, úgyis kibuknak, ne parázz :D
2016. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem klasszikus koliról van szó, pontosabban mi nem vagyunk klasszikus kolisok, mert többen már nem tanulnak, hanem dolgoznak. Ezek is dolgoznak például, persze nem sok idejüket veszi el. Nagyon elegem van belőlük ma este is. Legszívesebben megtépném mindkettőt, hihetetlenül önzők és pofátlanok.
2016. nov. 15. 23:59
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Volt sajnos. Beszéltem vele normális hangnemben és kicsit odafigyelt. Éjszakára pedig füldugót használtam.
2016. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem lakótárs hanem felettem lakó bunkó csaj ilyen. De ő 100%, hogy szándékosan csinálja, mert nehezére esik becsukni az ablakát ha rágyújtok és zavarja a füst. Sok a kretén.
2016. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A füldugó itt sajnos nem segít, nagyon közel vannak és az ajtóm se zár rendesen. Minősíthetetlenek.
2016. nov. 16. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem szobatársam volt, egy archeológus, aki számítógépjátékfüggő volt, ráadásul skypolt közben és káromkodott. Ha éjjel 1-ig nem hagyta abba, rászóltam. De nem volt akkora probléma, mert én meg zongoráztam:)

Ha kezdettől kisnyuszinak tűnsz, akkor nem tudom hogy mászhatsz ki belőle. Sok helyen laktam már, eleve meg kell mutatni az embereknek, hogy veled nem lehet szarozni. S akkor nem is fognak.

Füldugót pedig az Izabella utcai munkavédelmiből vegyél, laser lite a neve.

2016. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zajos szomszédok között nőttem fel (felső és alsó szomszéd). Nem lehetett velük mit kezdeni hosszú távon.
2016. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"nehezére esik becsukni az ablakát ha rágyújtok és zavarja a füst." - Ezen nem csodálkozom, valamikor szellőztetni is kell, és nem túl kellemes, ha a friss levegő helyett dohányszag áramlik be...
2016. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így fél év elteltével se változott túl sokat pozitív irányba a helyzet, szarból nem lehet várat építeni, ugye. Két idióta, nem lehet velük mit kezdeni. Ami eddig a legtöbbet használt velük szemben, az a bunkózás. Bármennyire is nem akartam ellenségeskedést, egyszerűen nem hagytak más lehetőséget. De így egy hangyányit javult a helyzet.
2017. ápr. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!