Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt szerencsétek bunkó, ...

Volt szerencsétek bunkó, flegma, életunt zöldséget áruló eladóhoz?

Figyelt kérdés
Ritka undok hölgy àrul közel hozzànk..nem ő a tulaj..de akkor miért nem vàlt az ilyen szakmàt?Arról h.nem tanult és utàl egész nap kiszolgàlni egyik vevő sem tehet róla.Még nem idős ..vàlthatna.Nem vevőkért van az tuti...az màr màs kérdés mennyire szabàlyos a làdàknak tàmaszkodva pöfékelni a bagót..Az meg h.nem vàg ketté egy medicinlabda méretű kàposztàt..nem is hallottam ilyet...Ide se megyek többet..Màsik helyen szó nélkül megtették...és természetes volt.
2015. okt. 20. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kotkodács, minden napra egy tojás!

Ennek az egy mondatnak is több értelme volt, mint az egész kérdésednek.

2015. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kaposzta egyebkent megall, a szele szarad meg, amit levagsz, de fel lehet hasznalni meg hetekig.

Cigi az aru mellett a baj? Tudod,hol teremnek ezek a novenyek? Biztos vagy benne, hogy nem egy forgalmas ut szelen? Mert van olyan,nem is egyet lattam.


Egyebkent megertelek. De ugy latszik, meg kell szoknu,hogy ilyenek lesznek eladok. Nekem azines ceruzat felajanlittak kiprobalni barhol,egy helyen nem. Keresre ia huztak a szajukat, meg mar elotte augdoloztak, mig en valogattam....vissza se mentem tobbet. Max azert mennek, hogy beszoljak nekik,ha megint sugdolozni kezdenek.

2015. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem, én nem ismerek ilyet, ja de.
2015. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, én általában kedves eladókkal találkozom mindenhol. Mondjuk én is kedves vagyok velük.
2015. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Életunt zöldséghez még sosem volt szerencsém.
2015. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én...még...nem...találkoztam...ilyennel...
2015. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam emberrel, akinek ne lett volna legalább 1x szar napja.
2015. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
Hát hülye, értelmetlen kérdéseket kiíró unatkozó emberekhez?
2015. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!