Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet negatív következménye?...

Lehet negatív következménye? "megégettem egy gyereket" bőv lent.

Figyelt kérdés

Ma egy gyors szellőztetésre kinyitottam az ablakot, majd leültem és rágyújtottam egy cigarettára. Egy szomszéd gyerek (rendszeresen meglop minket) hazafelé az iskolából ismét benyúlt a konyhaablakon.. felugrottam, elkaptam a kezét, másikkal pedig rá akartam ütni, de sikeresen kiesett a parázs a cigiből, amit hirtelen észre sem vettem, azt hittem az ijedtség miatt ordít a gyerek hosszú másodpercekig.

Félek, hogy feljelentenek, nem akartam megégetni a kezét. Párom szerint megérdemelte, ő azt mondta bele kellett volna nyomni neki jó erősen a csikket(bár ő nem dohányzik)

FÉLEK MI LESZ HA FELJELENTEK?!



2016. nov. 28. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1. nem fog eljelenteni.

2 mi a bizonyítéka arra, hogy te nyomtad a csikket a bőrébe?

2016. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Látta valaki? Bizonyítsa be!
2016. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Lop? Gratulálok neki. Elhiszem, hogy megijedtél, de valljuk be, szerinted is megérdemelte :D

Jelentsd fel te Őt! Lop!

2016. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ti vagytok az üvegszilánkosok?

:D

2016. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont.

Különben is, mit fog mondani? Benyúltam a szomszéd ablakán, erre megégetett? Akkor meg fogják kérdezni, hogy miért tetszett benyúlni az ablakon? Megengedték?

2016. nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze nem fog. Mit mondana a szülője? "Amikor a gyerekem benyúlt a szomszéd ablakán....hopsz, tárgytalan". Jól sejtem kértetek már segítséget ezügyben, ahogy látom, nem változott. Vedd fel többször is videóra, és ideje volna a hivatalos szervekhez fordulni.
2016. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2016. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Jah üvegszilánkosok. Be vagy sz@rva, hogy feljelentenek, miközben azt a gyereket ti már szóban megmérgeztétek volna, összevertétek volna, meg a csikket is beleégettétek volna a kezébe.
2016. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
Hát remélem, hogy lesz következménye, hogy üvegszilánkkal, pillanatragasztóval, csikkekkel akartok bántani egy gyereket, aki valószínűleg az éhség miatt lop. Te is írod, hogy főleg ételt is üdítőt lop, biztosan éhes, és a szülei tehetnek arról, hogy nem kap eleget enni. Titeket én biztos, hogy feljelentenélek.
2016. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

rakd olyan magasra az ételt, hogy ne tudja elérni

akkor leszokik a benyúlkálásról

följelenteni nem tud, nincs bizonyítéka ellened

2016. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!