Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném, ha az IP számom...

Szeretném, ha az IP számom nem menne ki, hogyan oldható meg és van-e negatív következménye?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ előre is.

#IPszám
2016. nov. 15. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném érteni ezt a kérdést, de sajnos sehogy sem jön össze :(
2016. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lemondod a net előfizetést, akkor nem lesz gondod az ip címeddel. (ezzel enyhén sugallom, hogy hülyeséget akarsz)
2016. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, csak akkor a szerverek nem fogják tudni hogy hova küldjék a választ.

Olyan, mintha küldenél valakinek postán levelet hogy küldjön el neked papírokat, de nem írod rá a címedet, feladó nélkül küldöd el.

Proxy-t, VPN-t, TOR-t lehet használni ha úgy akarsz dolgokat csinálni hogy ne lehessen visszakövetni (talán a TOR-t a legnehezebb ezek közül, mert 3 véletlenszerű gépen a Föld különböző pontjain vezeti át az adatforgalmat). Ilyenkor egy másik gép IP címe fog látszódni, ez a másik gép továbbítja neked az adatokat (illetve tőled a távoli webszervernek)

2016. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egész őszintén, tartok tőle, hogy bizonyos jobbos gyerekek rámszállnak és hát... nem akarom, hogy fizikai konfliktus legyen a dologból. Mármost állítólag az embert az IP cím alapján találják meg - állítólag, viszont nem egy sőtét utcán akarom bevégezni és nem szeretnék a továbbiak protézissel élni. Persze, mondhatja valaki, hogy - akkor ne üzenjek nekik, és ne válaszoljak a provokatív dumáikra, viszont ha soha senki nem válaszolna nekik, akkor mi lesz. Nekem is probléma, hogy én most gyáva vagyok-e vagy csak óvatos szeretnék lenni, vagy tényleg hagyjam a francba. De hát a mamámtól azt tanultam, hogy ne fogjam be a pofám. Ha valakinek egyéb ötlete van, vagy tud nekem segíteni, megköszönöm.
2016. nov. 16. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tud magánszemély IP cím alapján megtalálni. Az IP címhez (általában ideiglenesen) tartozó előfizető adatait (név, cím, stb.) az internetszolgáltató csak hivatalos kérésre adja át, éppen azért, hogy ne tudja bárki ezekkel visszaélni.

Ország pontosságra még jól vissza lehet keresni nyilvános adatbázisban IP cím alapján, de gyakran a város sem stimmel, városnál pontosabb nincs. Tehát max akkor van esélyük megtalálni ha van valami kontaktjuk a rendőrségnél aki ebben segít nekik.

2016. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már regisztráltál valahova nem tökmind1? email alapján előbb találnak meg, mint ip alapján.

Azonkívül meg ha hozzáférnek valahogy az ip adatbázishoz mind a szerveren, mind az isp-nél, akkor gondolod, hogy ha hetekig egy kiskunmajsai ip-vel fikáztad őket, de holnaptól egy mongol ip-ről teszed ugyanezt ugyanezzel a user-rel, akkor nem szúrják ki a turpisságot?

2016. nov. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!