Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Borsod megye pl. Miskolc...

Borsod megye pl. Miskolc tényleg ennyire veszélyes? Mindenhol ezt hallom, olvasom.

Figyelt kérdés

Akárhol előkerül pl. a cigánybűnözés, mint téma, rögtön Borsod megyére asszociál mindenki. Tényleg ennyire gáz ott a helyzet? A nagyobb városokban is, mint pl. Miskolc?


Én SzSzB megyében élek születésem óta, laktam eldugott kis faluban, kisvárosban és a megyeszékhelyen is, egyedül a faluban èrt több atrocitás, gyerekként az iskolában. Viszont a városokban egyáltalán nem rossz a helyzet itt.


Borsod sokkal gázabb lenne ilyen tekintetben?


2016. dec. 14. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen, azon belül Miskolc az egyik legrosszabb, kb mint egy putri...
2016. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ott élsz vagy te is csak hallottad?
2016. dec. 14. 10:26
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Világ életlemben Miskolcon éltem, soha semmi bajom nem volt. Ellenben Gödöllőn barátomat fényes nappal megtámadták, és mi nagyobb poén, volt rá példa, hogy pesten 4en voltunk és 1 napbarnított takony még belénkállt kötöszködni. Azért ahhoz már kell pofátlanság...
2016. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Miskolc messze nem, annyi hogy vannak valóban veszélyes részek, ahol valszeg beléd fognak kötni és lehet el is vernek, de azért nem állandó meg mindennapos, hogy késelnek.

A vidék meg az, hogy vannak települések, ahol sok vagy csak cigány van.

Na ott már szarabb mert ellopnak mindent, gyakran családok mennem össze 30-40 fő.

Falunapra ki se lehet menni, mert garantált a cirkusz.

Ez meg hosszútávon dühítő.

2016. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 És melyek ezek a veszélyes részek Miskolcon belül?
2016. dec. 14. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Avas, Vasgyár
2016. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A teljes Avas?
2016. dec. 14. 11:30
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Borsodot kb 3 veszélyességi részre oszthatjuk.

Biztonságos:Miskolc melletti falvak városok, mert viszonylag jók a lakók sok az új építési ház, egész barátságos.

Nem túl jó helyenkènt:Miskolc

Ha kedves az életed kerülöd:Miskolctól távolabb eső falvak, kisvárosok.


Én is borsodi vagyok.

2016. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne hallgass az első válaszolóra, szerintem még életében nem járt Miskolcon. Ilyen alapon mindenhol rossz a helyzet. Ja és hogy Miskolc putris hát ez jó vicc:D Jártam már mindenhol Pécstől kezdve Debreceni és mindkét helyet imádom, de nagyobb volt a mocsok és a szemét, mint Misjolcon. Bp-ről meg már ne is beszeljunk inkább..
2016. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
hulyeseg, borsodban elek jo ideje(megye kozepe, faliu) nincs semmi gaz, cigany se annyi (nem tom mas reszen ez hogy van),itt tenyleg noincsen semmi olyan gaz
2020. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!