Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is ciki Borsod...

Szerintetek is ciki Borsod megyében lakni?

Figyelt kérdés
Felmentem Pestre a barátaimhoz, és azok bemutattak pár embernek. Azok megkérdezték hogy hol lakom, én mondtam, hogy egy Miskolc melletti faluban (kisvárosban). Erre az egyik: Borsodi vagy? De ciki! És elkezdtek röhögni. Még szerencse, hogy a barátaim nem nevettek.

2015. jún. 2. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül sem az! Nem kéne körbevenned magad ilyen ostoba emberekkel.
2015. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak őket minősíti. Jártak már ott egyáltalán? Miskolc például nagyon szép város, mondom ezt, dunántúliként.
2015. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Én meg Szabolcs m.-be lakok.
2015. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a ciki, hogy emiatt téged kicsúfoltak. Ezek azok az emberek, akik azt hiszik, hogy Budapest a világ közepe.

Nem azért, én is pesti vagyok, de nem tudom, mi akkora szám ebben... Szívesen leköltöznék mondjuk Szegedre vagy Pécsre :(

2015. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki, esetleg kellemetlen. Hülyékkel meg minek foglalkozol?
2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Fősulis évfolyamtársaim, akik Borsodból jöttek, mind jófejek. Van egy különleges mentalitásuk :) Szerintem büszkék is arra, hogy borsodiak (lehet, a sör miatt :D)
2015. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Neked most komolyan van bőr a képeden kiírni egy kérdést úgy, hogy Borsod megyében laksz?! Hogy lehet valaki ennyire gáz? Pofám leszakad...


Miért lenne ciki? :D

2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En miskolci vagyok es nagyon szeretek itt lakni. Egyaltalan nem ciki.
2015. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ugyanannyira ciki mint bármely más megyében lakni. Aki meg így viselkedik az saját magát minősíti. Az, hogy valaki milyen ember nem attól függ, hogy hol született.

Borsodiként is lehet valaki jófej de lehet p_cs is. :) Ismerek sok jófej pestit de ismerek nem jófejeket is :)

2015. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

BORSOD <3 !

Én Sajóbábonyi vagyok. :P

2015. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!