Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben hol lehet megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet megismerni ázsiai csajokat? Kinaiak, japánok stb. Tudtok helyet ahol szoktak gyülni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 19:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Sámsonin lehet találsz egy-kettőt :D
2015. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Ez az ázsiai fétis hihetetlenül undorító és dehumanizáló, inkább maszturbálj.
2015. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

#2


A nők négerfétise úgyszintén. Bár gondolom "az más" meg "az érthető"...

2015. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
ugyanolyan kérdés mintha valaki angliában feltenné a kérdést hol talál magyar lányokatpéldául... nekem is sokkal bejönnek az ázsiai vonásokkalrendelkező lányok minta sajátjain és engem is érdekelne hol lehet hasonlo lányokkal ismerkedni szerintem semmi baj nincs akérdéssel...
2015. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a négerfétis sem érthető...:O Akkor inkább már az ázsia. :) De ha lehetne maradnék a "hagyományos", európai típusnál. :) :)
2015. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Én teljesen megértem, az ázsiai nők gyönyörűek. Nekem meg a koreai pasik a gyengéim :)
2015. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Shunshinedoll,lehet,hogy neked undoritóak a falatnyi vékony,fekete hajú nők, édes kis vágott szemmel,akik 40es éveikben is 20nak néznek ki. Kinek a papné, kinek a pap kutyája! Nekem a papné.. ;)
2015. szept. 9. 19:38
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Gusztustalan aberráció minden fehér ember számára a rasszán kívül """társat""" keresni, legyen az fekete, sárga, vagy ßuzilila. Az ilyenek méltók a legmélyebb sajnálatunkra.
2015. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem környékén.
2015. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcadik báttya, nénje, valamelyest megértelek,hiszen mindenkinek más az izlése,mint már ezt hangsúlyoztam korábban,de én sem nézlek le azért,mert szereted azt,amit én nem. Te ugy látod a dolgot és nem foglak rá kényszeriteni. Ezért még nem vagyok rosszabb tőled!
2015. szept. 9. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!