Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben, Budapest, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben, Budapest, vagy Győr közelében vannak japán, kínai kúrvák?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Menj be egy kínai ruhaboltba és érdeklődj a pénztárosoknál..
2015. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pesten van egy rakás. Biztos máshol is.
2015. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lakasos japan prostit ide is linkelj, ha van tenyleg
2015. ápr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Debrecenben vannak Távol-Keletiek, hogy azok kínaiak vagy vietnamiak, koreaiak vagy milyenek, azt nem tudom.

Nekem nem jönnek be, mert nagyon kicsi a mellük, alacsonyak és szűkek; így nem is érdekelnek.

2015. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem is linkelhetitek
2015. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebben a Debrecen Airport felé vezető úton (a benzinkút előtt) volt (van) egy thai masszázs szalon...

Meg a Nagyerdőn is volt (van) egy ilyen valahol a fürdőnél.

2015. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tomi35 válasza:
Berlin nyugati oldalán sokat autóztam éjszaka és volt egy csomó sárga csaj.Itthon még lakásos is elvétve akad.Pláne nem japán.
2015. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Budapest, Sárkány center.
2015. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!