Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd rögzítette a...

Ha a szomszéd rögzítette a hangoskodásom, azzal tud valamit kezdeni? 2 szomszéd tanuskodik mellette. Milyen következménye lehet? Ő tulajdonos, én albérlőként használom a lakást.


2016. dec. 18. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nyehehe, ha ez nem valami folytatásos kamu, akkor zseniális. Kérdező nekiállhatsz új albérletet keresni, ha normális az albérleted tulaja, akkor ezért simán repülsz. Szívből kívánom, hogy valami 0-24ben ordítós, hangos putri mellé költözz be és ne tudj onnan szabadulni :D Amekkora szemétláda vagy, megérdemled, hogy megszívd.
2016. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tulaj mellettem áll. Jogilag milyen következménye lehet?
2016. dec. 18. 12:49
 3/20 aperitif ***** válasza:
95%

Tudtommal maximum pénzbírsággal sújtható az éjjel zajongó szomszéd.

A tulajdonos egyszer majd megunja, hogy több a kifizetendő bírság, mint amennyi bevétele van az albérletből, és nem fog melletted állni.

2016. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Attól fugg hány óra volt, amikor történt es tudja e bizonyítani hogy a felvétel akkor készült. Mondjuk utóbbi egyszerű de nyilván egy hitelesítés nem ker forint, ez senkinek nem fogja megérni h jogi útra terelje. De legalább picit megszeppentél es máskor talán gondolkodni is fogsz. Mondjuk szerintem nincs gond a bosszúval, csak nem magadat kene megszivatni..
2016. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm a választ!
2016. dec. 18. 13:00
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Megérdemelnél valami büntetést amiért ennyire nem tudsz normálisan visselkedni. Szomorû hogy a szomszédoknak ilyen megoldáson kell agyalni az ilyen primitív emberekkel szemben. Ugyanis közösségben illik tudni visselkedni.


Valòszínűleg nem ér vele semmit ha csak be nem tudja bizonyítani hogy este 10 után retardkodtál. Mondjul az más kérdés hogy ha megmutatják a közös képviselőnek , és többen kiállbak mellette, a közös képviselő a hàzirend megsértése miatt ( ugyanis minden lakòközösségben van) a tulajdonosra gyakorolhat nyomást, sőt kikényszerítheti ha akarja hogy vagy ő vagy te felejen a visselkedésért. Ergò akármennyire spanok vagytok a tulajjal, ha választania kell hogy ő vagy te kerül sz*rba akkor repülsz mint a huzat.

Megoldás: Kérj elnézést a lakòktol és visseljedj normálisan vagy menj oda ahol ezt elviselik.

2016. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 aperitif ***** válasza:
97%

" ez senkinek nem fogja megérni h jogi útra terelje."

Ne reménykedj! Én bizony jogi útra terelném, ha a szomszéd albérlője éjjelente direkt zajongana, és gondolom még rajtam kívül sokan. Pláne, hogy több lakó, tulajdonos is mellettem állna, ugyanis az éjszakai zajongás nem csak a "bűnös", munkába járó szomszédot zavarja, hanem az összes többi, vétlen lakót is.

Semmit nem kell hitelesíteni, az önkormányzat jegyzőjénél kell panaszt tenni, illetve rendőrséget is ki lehet hívni ilyen esetben, teljesen ingyenesen.

2016. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nem tereli jogi útra, csak véletlenül lehull rád a sötétben két akkora tasli, hogy egy hétig jegelheted a pofádat. Aztán elgondolkodhatsz, hogy érdemes-e jogi útra terelned, pláne, ha sokan laknak és utálnak téged a házban, ahova mindennap hazajársz.:-)
2016. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Jogilag kérhet birtokvédelmet, te meg fizethetsz egy vaskos büntit. A főbérlőd meg kirakhat.
2016. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Elég türelmes szomszédaid lehetnek ha nem akasztottak még fel érte.
2016. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!