Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miként ijesztenétek el kis...

Miként ijesztenétek el kis társasházban a szomszédos eladó lakásból a nem szimpatikus érdeklődőket?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 15:46
 1/7 anonim válasza:
76%
Dübörgő hifi, cigányzenével ...ha cigányok az illetők, akkor meg mehet az árpádsávos zászló az ajtóra, illetve a skinhead zene.
2016. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is találkozol az érdeklődőkkel, honnan tudnád megállapítani, hogy szimpatikusak-e?


LOL!

2016. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is roppant hangos zenével, lépcsőházban hangoskodva levonulnék amekkora társaságot csak össze tudok szedni, akkorával, majd vissza, ugyan olyan hangosan, ha belefér még rá is gyújtanék lefele menet már a lépcsőházban...
2016. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Értelmes megoldás az lenne, ha beszélnétek az eladó lakás tulajdonosával, és esetleg segitenétek neki vevőt találni, olyat, aki számotokra is szimpatikus...
2016. nov. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt olyat tennél, ami miatt esetleg viszonzásul a "kedvességedért" jól ki akar veled bajszintani a szomszédod, gondold végig: ha te akarnád eladni a lakásodat, milyen kommunikációt kellene választani a szomszédoknak, hogy hallgass rájuk, és vedd figyelembe az érdekeit.


Amúgy az elijesztéssel vigyázz! Apró unszimpátia miatt elijeszthetsz viszonylag normális embereket.

De sajnos úgy is járhatsz, hogy aki nem ijedős, és az ijesztgetés ellenére megveszi - elviselhetetlen lesz számodra.

2016. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Meg kell előre beszélni az ingatlanossal vagy az eladóval, kit NEM akartok? Én pl. eladásnál az ingatlanossal tisztáztam, kit NE hozzon. Nem akartam kiszúrni a régi szomszédaimmal (bár a jobb oldali megérdemelte volna). És a vételnél is természetes volt, hogy az eladó az én dolgaimnak nézett utána. Elitebb környéken ez így megy.
2016. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Az eladóval kell megbeszélni, de ez csalóka amúgy, mikor jóó régen adtunk el lakást valakinek azért nem adtuk, mert a szomszédok odavoltak, hogy jajj, nehogy ennek adjuk. Aztán eladtuk egy szimaptikusnak tűnő párnak egy kisgyerekkel és később kiderült, hogy elég rémesek voltak.
2016. dec. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!