Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Angliában mennyire befogadóak...

Angliában mennyire befogadóak a színes bőrűek? Leginkább a fiatalabb lányok.

Figyelt kérdés

Tavasszal Bristolba megyek egy rokonommal, mondjuk csak kalandvágyból szeretnék megtapasztalni egy-két dolgot, amit itthon nem vagy nincs rá lehetőség.

Mindig is szerettem volna feketékkel haverkodni, mert bejön a kultúrájuk, és hátha egy csajjal is sikerül szóba elegyedni.

21F


2016. dec. 27. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Anglia egy olyan hely ahol igazán nem számít honnan jöttél, haverokat mindig találsz. Én mikor kint voltam dolgozni "összehozott" a sors más országból jöttekkel mert ugye csak idegen helyen voltunk. Így lett orosz, kurd, svéd, török, lengyel ismerősöm is akikkel többségében azóta is tartom a kapcsolatot fb-n.
2016. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rasszistábbak, mint a Ku klux klan! Nem viccelek, nem fogadnak be, a bőrazíned miatt!
2016. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!