Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti fűtitek az előszobát? Mit...

Ti fűtitek az előszobát? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk. Ha belépsz a lakásba, ugye az előszobába lépsz, onnan nyílik a konyha, wc, fürdő, szobák stb. Mindenki szobájában, a fürdőben és a konyhában megy a fűtés, az előszobában nem. Lakótársam kitalálta, hogy fűteni kell az előszobát is, mert szerinte nagyon hideg van ott és meg fog fázni, meg fog betegedni. Egyébként nagyon kevés időt töltünk ott, csak levesszük a kabátot, meg a cipőt, tehát nem tartókodunk ott egyáltalán, így mondtuk, hogy felesleges pénzkidobás befűteni azt, nem mellesleg rossz a szigetelés a bejárati ajtón és ki is megy a meleg nagy része.

A lakótársunk csak azért is feltekeri a fűtést, van, hogy a 21-22 fokos lakásban hajnalban felkel és feltekeri a fűtést, szerintetek ez normális?



2015. márc. 26. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt egy külön radiátor az előszobában és mi azt le is szereltettük, feleslegesnek éreztük. Így sincs ott hideg egyáltalán. Gondolom nálatok sem lehet 16 foknál kevesebb, attól meg nem fog megfázni. Mi a konyhában is levettük a radiátort, ott sem kell.
2015. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fűtjük. Felesleges lenne. Főleg már így márciusban.
2015. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előszobában hány fok van?

Párom szülei sem fűtenek minden helységet. Hát mit ne mondjak nem kellemes. Állandóan nyitni csukni az ajtókat, meg bundapapucsban mászkálni. A padló hideg, a székre leülni, az is hideg.

Ők csak a hálószobában fűtenek.

2015. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi nemcsak a hálószobákban fűtünk, de ugyan ne kelljen az előszobát is fűteni, amikor nem is tartózkodunk ott. Szerintem senkinek nem lesz baja attól, hogy becsukja maga után az ajtókat, szerintem ez tök alap. :)
2015. márc. 26. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg a szobádat, vond ki a rád eső részt a fűtésköltségből, a többit fizesse a lakótársad. Majd meggondolja, hogy hova dobálja a forintjait.
2015. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Persze, hogy fűtöm, az is a ház része.
2015. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

4# ha a te véleményed a döntő, akkor minek tetted ki a kérdést???

Azt sem birod megírni hogy hány fok van. Azt csinálsz, amit akarsz.

2015. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, még jó, hogy az én véleményem a döntő, hiszen én élek a lakásban, nem a válaszolók. Képzeld, azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi vagyok a válaszokra. Jé! Amúgy most tettem ki a hőmérőt, 18,8 fok van az előszobában.
2015. márc. 26. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges pazarlás.Fizesse akkor a megnövekedett fűtési számlát.18 fokban nem fázik meg,max ha mezíláb cappog.nálunk a lakásban van ennyi,max jobban felöltözik az ember.Ha meg alszik vagy nincs otthon,ennél is lejjebb van.
2015. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!