Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2000-ben szulettem Nagyvaradon...

2000-ben szulettem Nagyvaradon. Szuleim magyarok, ok is Nagyvaradon szulettek. En is az vagyok, Nagyvarad eredetileg milyen orszagnak a resze? Mar elegge faj, hogy mindenki le 'romanoz' ami ellen nem nagyon tehetek semmit. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Mivel bizonyithatom, hogy magyar vagyok?

2017. jan. 17. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Te egy romániai születésű magyar vagy.
2017. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Magyar nemzetiségű román állampolgár vagy.
2017. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Te egy kínai vagy!!
2017. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Donald J. Trump válasza:
54%
Miért kéne bizonyítanod, hogy magyar vagy? Fájdalmat okoz, ha nem érzed magad annak? A magyar sem különb semmiben a romántól, szlováktól, kínaitól vagy amerikaitól.
2017. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Jelenleg Románia része, azelőtt az Erdélyi fejedelemség része volt. Trianon előtt az Osztrák-magyar monarchia részeként Nagy-Magyarországhoz tartozott. A 40-es években néhány évig Magyarország része volt.

Aki lerománoz, az feltehetően azért, mert nem szereti, hogy a kettős állampolgárok kihasználják a magyar kedvezményeket, helyettünk szavaznak, hogy a Fidesz milliárdokat ad erélyi iskolákra, templomokra stb. Miközben itthon nincs pénz az egészségügyre, oktatásra stb.

Kinek akarsz bizonyítani?

2017. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Szüleid hogy magyarok? Max székelyek!
2017. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Mit foglalkozol a magyarországiak véleményével ? Ezek legnagyobb része ide települt szlávok, germánok, romák ivadéka. Annyira nem is lenne baj, ha legalább a kultúrát ávették volna és megőrizték volna. De nem, eljutottunk oda, hogy még magyar nevet adni is szégyen Magyarországon. Mindenki jobbikos náci, akit kicsit is érdekel a hazája. Nem kell bizonyítanod ezeknek semmit. Magyarabb vagy náluk, hiába nem Magyarországon élsz.
2017. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szimeon ***** válasza:
85%

Az egy kolbásztöltögető, aki azt mondja, hogy Nagyvárad az Erdélyi-fejedelemséghez tartozott. Nem is értem. Nagyvárad itt van a határ mellett hombre, mindig Magyarországhoz tartozott, soha nem volt Erdély szerves része. Megáll az ész!


A kérdésre felelve, le is fognak románozni - ez ellen nem tehetsz semmit. Ez van. Ha nem mondod meg, hogy nagyváradi vagy, hanem csak azt hogy - tudom is én, mondjuk bihari - akkor nem fognak románozni a kubikusok.

2017. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Azért stukkert senki se szorít a fejedhez, hogy igenis román billentyűzetet kell használnod, mégis azt teszed. Importtilalom van arrafelé?
2017. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szimeon ***** válasza:
81%
Úr Isten, irgalmazz! Hol élnek székelyek Nagyváradon??? Könyörgöm, hát iskola helyett hova jártak egyesek???
2017. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!