Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2000-ben szulettem Nagyvaradon...

2000-ben szulettem Nagyvaradon. Szuleim magyarok, ok is Nagyvaradon szulettek. En is az vagyok, Nagyvarad eredetileg milyen orszagnak a resze? Mar elegge faj, hogy mindenki le 'romanoz' ami ellen nem nagyon tehetek semmit. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Mivel bizonyithatom, hogy magyar vagyok?

2017. jan. 17. 17:24
1 2
 11/13 Szimeon ***** válasza:
65%
Egy nagyváradi magyar semmiben sem különbözik a hazai magyaroktól - esetleg ragadt rá egy kis román tolakodási hajlam, de alapvetően ugyanolyan mint mi.
2017. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%

"Nagyvarad eredetileg milyen orszagnak a resze"

Ne haragudj de 16 évesen ismerned kéne hogy a város ahol élsz (?) eredetileg hová tartozott, ráadásul törit gondolom tanultál, ott is szerepel.

2017. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a lerománozókkal, ők a magyarság legprimitívebb rétegét alkotják. Bár lenéznek titeket, kívülrekedteket, valójában ők azok, akik megvetésre méltóak.
2017. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!