Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elköltöznétek kötekedő...

Ti elköltöznétek kötekedő szomszédok miatt?

Figyelt kérdés
Nyáron az a baj, hogy a férjem az erkélyen cigizik, télen az a baj, hogy a lépcsőházba. Már 2 éve problémáznak ezen, direkt zajonganak bosszúból.

2017. febr. 7. 09:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez valóban qwa irritáló dolog, hogy milyen emberek vannak. Szerintem költözzetek el. Szegény szomszédaid.
2017. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Meglep, hogy kötekednek amiért a lépcsőházban dohányoztok? Nem ők a kötekedőek, hanem ti vagytok bunkók
2017. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Az még oké, hogy teraszon cigizik, de lépcsőházba nem normális, főleg ha zárt.

Én is rühellem, hogy azta füstöt kell szívnom sokszor. (Főleg, hogy a dohányzó családom miatt is megszívtam....enyhe copd-tüneteim vannak, szörnyű levegőt venni olykor)

Másokra is tekintettel kell lenni. Nem tudhatja az ember, hogy egy kis számára apró dolog mekkora baj lehet másnak.

Pl papám se halt volna meg, ha a gyógyulás alatt nem kapja el a patikába úton valami influenzástól a bacikat. Apró dolog az életben, de nem tudhatja az ember kinek mi árthat.


Párom kimegy a ház elé cigizni, pedig nem az első emeleten lakik már és nincs lift.


23-N

2017. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez most komoly kérdés? Nálunk is volt egy bunkó, aki a lépcsőházban bagózott, tiszta bűz volt minden.
2017. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

Lépcsőházban dohányozni? Ez bunkóság.

Az erkély okés, azért gáz, ha szólnak.

Szerintem ti sem vagytok jobbak náluk.

2017. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
11%

Párom meg áldaná ha lenne terasz. Pl télen egy jó meleg böre tea/kakaó/kávé mellett kiülni egy cigire. Említette párszor ^^

Nem kell elköltözni, állapodjatok meg a szomszédokkal, hogy ti nem füstölitek ki a lépszőházat, ők meg hagyják abba a zajongást.

Hidd el beválik, de csak ha ti is betartjátok.

És ti jobban jártatok mint én...

A felettünk lévő szomszéd korcsa 24/7 ugat, ha kedvesen ha bunkón csengetek hozzájuk ajtót basznak nyittani, pedig hallom ahogy oda lép az ajtóhoz! A szemét!


Pedig már ingyen is odaadnám a kutyaugatás ellen nekik a rázós nyakörvet csak ne zavarjon már mindenkit a vízhangzó kutyaugatás. Agyontenyésztett korcs.^^

Pedig nekem semmi "bűnöm", mint nektek pl a cigi. Mivel nem cigizek, nem iszok, nem hangoskodok...egy csendes kocka s alkotó-művész vagyok, senkinek se ártottam, hogy ezt kelljen elviselnem. Olykor éjjel 3kor is felugyat egy órát unalmában.-.-"

2017. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyen szomszédaim lennének, mint ti, elköltöznék.
2017. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Az erkélyhez nincs sok közük, de a lépcsőházon én is nagyon kiakadnék.
2017. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Lépcsőházban csak a bunkók dohányoznak. Ti vagytok a rossz szomszédok, nem ők.
2017. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan nem, még akkor sem, ha ilyen szomszédaim lennének, mint ti. De titeket aztán addig baszogatnálak, amíg a hajatokat tépve rohantok el onnan.
2017. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!