Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyetemisták! Amelyikőtök...

Egyetemisták! Amelyikőtök albérletben lakik, mekkora szobában tud élvezhetően lakni? Magyarul, mi a legkisebb szoba ami még nem nyomorgás?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még otthon lakom, a barátom albiban. Ketten vannak, egy kb. nappali méretű szobában (15nm)+ egy normális méretű konyha + egy kb 5nm-es fürdő. Nem túl nagy, de megvannak.
2017. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ.


Én most egy kb 15-18 m2-es szobában vagyok egyedül, hát nem panaszkodom. Igaz már dolgozó ember vagyok. Sőt, én néha úgy érzem, túl nagy és felesleges ekkora szoba nekem. A szekrény felét nem használom, 2 ágy van, egyik az csak vendégágy, van 2 asztal, egyiken gépezek, másik gyakorlatilag csak dísz, és még a biciklim is elfér.


Korábban 2-en voltunk ebben a szobában, és úgy is el lehetett bőven férni, inkább csak a másik folyamatos jelenléte volt zavaró. De hely az volt bőven.


Egyszer volt egy 12 m2 körüli szobám, kellemesen elfértem benne. Egymás mellett éppen elfért az ágy, ami egy feltolható kanapé volt, egy nagy asztal, és a másik oldalon egy teljes szekrénysor. Kényelmes volt, és otthonos....számomra az volt tulajdonképpen a favorit.


Na meg tegyük hozzá, évekig voltam kollégiumban, ott a mostani szobámtól kisebb méreten 4-en osztoztunk, volt olyan koli, ahol 2 asztal vont négyünkre, és gyakorlatilag 1 ás és felette 1 polc volt csak...

2017. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Igaz én otthon is úgy nevelkedtem, hogy a szobám az kb 7,5-8 m2 volt, igaz ott mellette volt egy nagy nappali. De megszoktam hogy elérem a plafont ha nyújtózom, gép mellől csak beugrom az ágyba, és fel se kell álljak hogy levegyek valamit a polcról.


Meg sosem voltam az, akinek sok cucca, lomja van, inkább csak a fontos és személyes dolgokkal szeretem körbevenni magam.

2017. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4×3 m²-es szobám van, de az rettentő kicsi úgy, hogy beépített szekrény van. Íróasztal már el sem fér.
2020. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!