Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a szomszéd házaspár fényes nappal, nyitott ablaknál, ordítva/visítva szexel?

Figyelt kérdés
Jön a jóidő és megint rákezdik majd. Rendszeresen ezt adják elő évek óta. Többször lett nekik szólva, mert iszonyú kellemetlen mindenkinek. Kertesházas övezetben lakunk, a gyerekek kint játszanak az udvaron és ezt hallják.
2017. márc. 2. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
25%
Vedd fel őket videóra, és névvel, címmel tedd ki őket a Napiszar.com-ra :D
2017. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Beszállsz harmadiknak.
2017. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Volt ilyen szomszédunk anno, én átkiabáltam, hogy ölik-e egymást és kell-e valamelyiknek segítség. :D utána nem hallottam semmit.
2017. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
12%
Ha enyire irigykedel kérdező,menjél tartsad nekik a gyertyát,vagy szállj be harmadiknak ! :D
2017. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

A zene jó ötlet.

Esetleg a wifi nevét megváltoztatni: "hallom ahogy dugtok"

2017. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
A jegyzőnél lehet ilyen esetekben birtokvédelmet kérni, ebben az esetben meg is fogja adni.
2017. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem csak jóidőben szexelnek, el vagy tévedve, csak nyitott ablaknál hallod, ilyenkor meg nem.


MEllesleg, van akiket ez nem zavar, rájuk aztán ezerszer is szólhatsz, meg rendőrt hívhatsz - ezért nem jön ki, van jobb dolga -, nem fogja érdekelni őket.

2017. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

16-os, dehogy fogja, szarik ő rá.


Mi - három társasháznyi ember - mentünk birtokvédelemért a szomszéd kutyái miatt, akik egész éjjel! ugattak, a kapunak jöttek, és állandó szarszag volt nálunk is, de nem adták meg.

2017. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%

Tapasztalat, hogy a jegyző meg a rendőrség le se sz@rja az ilyeneket sajnos.

Mellesleg nem értem, hogy egyesek hogy képesek ezt irigységnek titulálni. Nektek jól esne, ha a nap bizonyos részeiben jó hosszú visítozós, kiabálós szexet kellene végighallgatnotok, ráadásul többször, és nem 5 percig?

Ha a szép szó nem használ, én valahogy megpróbálnám őket kamerára vagy telefonnal felvenni (írtad, nyitott ablaknál csinálják), vagy akár csak a hangot. Akár többször is. Aztán közölném velük, hogy amennyiben nem hagyják abba, vagy nem csinálják csukott ablaknál halkabban, akkor landolni fog a cucc az interneten, és mindenki megcsodálhatja. Ha van egy kis eszük, akkor abbahagyják.

Ez amúgy csak titeket zavar, vagy más szomszédokat is? Esetleg csapjatok sokszor hangos, zenés, kerti sütögetést a barátokkal éjszaka is, aztán ha zavarja őket, akkor meg szépen helyre kell tenni az idiótákat, hogy amennyiben nem hagyják abba a cigányhangerőn való kufircolást, számíthatnak rá, hogy a parti rendszeres lesz.

2017. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

fényképezd le, tedd ki facebookra (a kényes részeket takard ki)

mondd nekik, hogy legközelebb az egész képet felnyomod ha nem hagyják abba :)

2017. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!