Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova parkolnátok? Van erre...

Hova parkolnátok? Van erre valami szabály?

Figyelt kérdés

Ha mennétek vendégségbe az új házba nemrég beköltöző ismerősötökhöz, hova parkolnátok?

Van az utca, új házba költözött szomszéd, így még értelemszerűen van szemét, hulladék, de az udvarukba be lehet állni kocsival.

Komolyan nem tudom, hogy mi vagyunk-e antiszociálisak, de kiborító, hogy a szomszédok összes vendége hozzánk parkol, nem férünk néha ki a kapun, pedig az út túloldala is ugyanilyen, mégsem a saját barátuk kerítése mellé állnak be, neadjisten az udvarba, számtalanszor van, hogy hozzánk nem tudnak így jönni, mert itt állnak a kocsik.

szólni nem lehet nekik, mert soha nincsenek kint, mire kiérek, addigra ők már a házban.

Írjak levelet, vagy komolyan nem tudom mi lenne a jó megoldás?:D


2017. márc. 10. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen. Odaálltak a garázsajtónk elé, nem tudtunk beállni.

Természetesen szóltunk a szomszédnak, hogy szóljon a vendégeinek, hogy álljanak el. Nem kell ehhez kint lenniük, bekopogsz, becsengetsz.

2017. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván szólnék, de mint mondtam, nemrég költöztek, csak egy drótháló van kifeszítve rajta lakattal, azt értelemszerűen nem tudom leszedni és besétálni az udvarba, csengőjük sincs még, ha el lehetne érni őket, akkor már megtettem volna, de szinte lehetetlen találkozni velük.
2017. márc. 10. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Közterületfelügyelet elviszi a kocsit

Vagy egy légkürttel becsengetsz

2017. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!