Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panel lakók! Lakas vasarlas...

Panel lakók! Lakas vasarlas elott allok. Hallottam, a legtobb panelben van csotany 😕 rettegek tőlük. Ajánlanátok a panelt?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Minimum 3 havi szerződéses csótány írtás és nem lesz nálad sem.
2017. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azok hatekonyak? Pesten/ Debrecenben tehat nagyobb varosokban mely lakotelepek fertozottek?
2017. márc. 14. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Annyit tudok mondani hogy gyerekként is voltak csótányos hónapjaink, éveink. Utána kinőttük a lakást, elköltöztünk, jelenleg is itt lakunk, de 2 évig itt is küzdöttünk a csótánnyal, a mocsadék fészekrakós cigányok miatt. Kilakoltatták őket, lett egy felújítás nálunk és megszűntek a csótányok.


Azt tudom mondani hogy ha még most vennél lakást, nem ajánlom. Ha idővel én is ott leszek anyagiak tekintetében, csak házat fogok venni.


Viszont szóba jöhetnek az újépítésűek is, amennyiben belefér a keretedbe.

24F

2017. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen láttam csótányt, pedig csak panelban éltem. Ahol felnőttem (18.ker), ott kb 12 éves koromban tűnt el az utolsó, mikor a közös képviselő talált egy jó rovarirtót. Itt meg (19.ker) 7 éve élek, még nem találkoztam csótánnyal. Évi 2x van rovarirtás.


Poloska van nyáron, de az kintről jön be.

2017. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

debrecenben vagyok, voltam több helyen, ha jönnek rendszeresen a rovarirtók (legtöbb panelben járnak negyedévente), akkor nem lesz gáz.

Az a baj, a szomszédoktól is függ.

2017. márc. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Lutri a dolog, de a legtöbb panelba erre figyelnek, közösen érdekük hogy ne szaporodjanak el a bogarak. Sajnos (nem akarom elvenni a kedved nem azért írom) ahol éltem pár éve egy 80 körüli néni lakásába a 3.-on állt a szemét és bogarak voltak, nem engedett be senkit hogy irtsa, meg is halt a néni, ki is pucolták a lakást, de híre van azóta is. Érdemes a lakást amit nézel jól felmérni, és nem az eladótól érdeklődni ezután (mert úgyis azt mondaná nincs) hanem másoktól akik ott laknak megkérdezni.
2017. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is a 3 havonta megelőzést ajánlom. Nákunk us az van.
2017. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Valóban sok múlhat a szomszédokon, főleg azokon, akikkel egy strangon osztoztok. Mi a 8.on lakunk Őrmezőn. A lakásben se csótány, se ágyi poloska nem volt soha. Egyszer láttam a földszinten egy csótanyt. Valaki már rálépett... Nem volt szép látvány.

Amúgy én szeretem a panelt. Ha nincs más opció, pl. első kuckónak teljesen ideális. :)

28/L

2017. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pápai vagyok. A mi tömbünkben nincsenek csótányok. Más egyéb viszont dögivel: pókok, molyok, szúnyogok.
2017. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez leginkább a szomszédoktól függ.

Én panelban nőttem fel, és se nálunk, se a lépcsőházban senkinél nem voltak soha csótányok, pedig rovarirtás sincs nálunk sose.

2017. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!