Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Utcafelé vizelő szomszéd, és...

Utcafelé vizelő szomszéd, és egy fogyatékos srác. Mit lehetne tenni? Ez két külön eset. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Egyből a tárgyra térek.Az ajtónkon ahogyan kilépek,és elszívok egy cigit.Gyakran látom,hogy megjeleni a túloldali szomszéd,és hugyozik. :( Elkaptam onnan a tekintetem,elkezdtem járkálni,és amikor újra oda néztem még mindíg csinálta,és erre felé nézett.Erre kb 2-hónapja kapott rá.48-év körüli pasi,és a facebook megosztásai is szexisták.Gondoltam arra,hogy egy napra kint hagyom a telefonomat ők feléjük,és felveszi ahogyan hugyozik.Minden nap ezt csinálja.Az utcán bármikor elhaladhst egy gyalogos,vsgy egy gyerek.Ha csak egyszer csinálta volna,esetleg 2x akkor elnézném ezt.De ez egynap kb 2x 3x ezt csinálja.Vele szemben a saját anyját,és apját valahogy elüldözte.Úgy költözött ebbe a faluba a pasi kb 5-éve.De ilyen lett...Az ahol hugyozik az ő kerítésén belül van.A kerítéstől kb fél méterre.Szinte majdnem mindennap látom legalább egyszer így hugyozni.Ha az utcán csinálná az köz szemérem sértés lenne,és rendőrség,de ez belül csinálja,és valószínűleg azért hogy őt valaki így meglássa...A nővel akivel együtt él azt sem nagyon veszi semmibe. :( Ti mit tennétek. ?


Ez egy második téma.A mögöttünk lakó szomszédban egyedül élt egy férfi,és összeköltözött egy két gyermekes anyával.Ez eddig rendben van.Velük nincs semmi gond.Viszont hozzájuk kapott egy srác aki olyan,hogy betegen született.Régebben sajnáltam.De tegnap a kislány a segítségemet kérte a német leckélyéhez.Én a köz kerítéshez oda mentem,és mondom hozd ide a könyvet,és meglátom hogy miben tudok segíteni.Nyugodt volt a kislány 12-éves.A bátja a biciklijét szerelte,a bátyja 16-éves.Minden nyugodt volt,szép napos idő.Ekkor megjelent az a beteg gyerek.(A beteg srác olyan,16-éves lehet.) A kislány ingerült lett,és szólt a bátyjának hogy Gyuszi.Az az válaszolta mondjad.Aztán a kislány újra mondja hogy Gyuszi.A bátyja ránézett a lányra,a lány meg mutatott a kapura.A beteg srác jött egy labdával.A kislámy bátyja szólt a srácnak,hogy most nem érünk rá.De ez a beteg srácot nem érdekelte.A kapuban levő kulcsot elforította mert tudta,hogy benne van,és ment is be.A kislányon láttam hogy belül szenved.A srác bátyja is mondta neki hogy ne gyere be most nem érünk rá,de ez csak jött...Én a kislányt nyugtattam hogy nyugi mindjárt elküldöm.Szépen normálisan beszéltem hozzá.Nem értette meg.Pár perc múlva megjött a szomszéd családba az anya.A kislány az annyát is kérlelte.És nem buta kislány ! Nem mondta ki 100% osan hogy anya légyszíves küld el.Csak mutatott rá...Az anyja megértette,és mondta neki hogy most nem érnek rá a gyerekek,majd máskor.De csak nem értette a gyerek.Végül az én hatásomra ment el.Azt mondogattam hogy légyszíves menj haza,menj haza,menj haza.Végül elment de az érkezésétől számítva 10perc múlva ment el.A srác gyámság alatt van.Ezt a szomszéd asszony mondta.A Gyuszi fiú meg azt mondta,hogy ez a gyerek megszokta verni a nagyapját.(A beteg srácnak a nagyapja a gyámja.Ismerem a nagyapját egy jámbor ember.Soha egy hangos szó.) A beteg srácot az igazi szülei nem nevelik.Ismerem az apját.A szomszéd asszony azt mondta,hogy ő sajnálja a gyereket.Viszont az fontos hogy a Gyuszi az csak nekem mondta négyszem közt,hogy ez a beteg srác megszokta verni a nagyapját.... A kérdésem az,hogy mit lehet tenni ? A beteg srác nagyapját sajnálom mert nem érdemli azt hogy az unokája akinek ő a gyámja az őt megverje.Ma reggel ezen a két témán gondolkoztam,hogy megoldás kellene....Mi van akkor ha a beteg srác úgy üti meg a nagyapját hogy az belehal ? A nagyapja megszánta az unokáját és hogy ne legyen a srác intézetbenezért vállalta a gyámságot. :( És sajnos eltűri hogy a beteg srác őt megverje.Ti mit tennétek ? Tanácstalan vagyok mindkét ügyben mert én a békességet szeretem.Az ELSŐ esetben össze veszhetnék a hugyos pasivsl hogy na ezzel hagyjál fel báttya mert már k.rvára unom,de nem lehet vele beszélni mint ahogyan írtam a saját szüleit elüldözte.A beteg srác is felőllem élhet,de ahogy megtudtam hogy a nagyapját veri és bele gondoltam hogy talán a kislányt is megüthette csak nem meri a kislány elmondani...Nem tudom...Ha levelet írok a gyámügynek névtelenül az olyan gyáva dolog :( De ha nével felvállalva írom akkor meg a nagyapja jöhet ide sírva,hogy a gyámügy elvitte az unokáját intézetbe.Erre én azt mondanám,hogy igen én írtam levelet,mert az unokája veri magát,és ezt olyan ember mondta aki tudom hogy igazat mondott. Segítségetekben reménykedek !



2017. márc. 17. 07:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez két téma.Mindkettő fontos.Unom már férfiként látni hogy az a 48 év körüli pasi tudja hogy láthatom hogy ő hugyozik és csak csinálja beleuntam ! A másik eset a beteg srácos azon ma reggel gondolkoztam,hogy talán azért utálja azt a srácot mert őt is bántotta csak nem meri elmondani.
2017. márc. 17. 07:21
 2/16 A kérdező kommentje:
Az első esetnél ha kint hagynám a mobilomat felvételen az udvaron akkor felvenne a szomszéd hugyozását.De ez úgy szomszéd hogy van köztünk egy járda és egy út,és az út kanyarodik.És ez az utca felé csinálja ezt a hugyozást ! 100% hogy szándékosan csinálja mert ha csak egy 90 fokkal arrébb fordulna nem látszódna hogy ő hugyozik.De ő azt akarja hogy lássák hogy ő hugyozik !
2017. márc. 17. 07:37
 3/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha kint hagynám a mobilomat ma és holnap és szólnék ha helyi rendőrnek akkor mutathatnm neki a telefonon hogy tessék itt van tegnap is ott hugyozott.Ma is.az előző nap is tessék.látja rendőr úr ?!
2017. márc. 17. 07:39
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

A hugyozósnak perverz hajlamai vannak. Addig míg házon belül csinálja, tényleg nem sok mindent tehetsz. Nem kell foglalkozni vele. Anno a tizediken laktunk, a szemközti bérházban a pasas minden áldott nap elhúzta a függönyöket és meztelenül járkált a lakásában. Egyértelmű volt, hogy magát mutogatja. Az öcsém egy ideig lézerezte, de nem hatotta meg. Ezek mentálisan zavartak, de amíg házon belül csinálják, szerintem nem veszélyesek.

Ha Gyuri bejár a gyerekekhez és ott nem ütközik ki az agressziója, nem kell félni tőle.

2017. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló ! Köszönöm szépen a válaszát.Igen én is éreztem,hogy a hugyos pasinál a fejében valami nincsen rendben.Az hogy ti is tapasztaltatok ilyet valamennyire megnyugtatott,és igazából az rosszabb ha direkt szét húzza a függönyt és mesztelenül járkál.

A másik témában: A beteg srác úgy érzem bánthatta a kislányt.Megfogom kérdezni tőlle,hogy bántotta- ?

2017. márc. 17. 09:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egészen úgy van, hogy birtokon belül van, mert ez is közszeméremsértés. Volt pár olyan eset, hogy mutogatta magát egy szomszéd nőnek egy illető, meg k..vákat raktak kerten belülre egy bódéba, és ott meztelenkedtek. Mindkettőt elkaszálták.
2017. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
51%

Neked mi bajod van kérdező?


Mindekettő eset olyan amivel nem kéne foglalkozni, de te regényt írsz róla, holott nem igazán van hozzá közöd.

Ha a hugyos bácsi annyira zavar, akkor jelentsd fel...

De a Gyuszi gyerekhez végkép semmi közöd.

2017. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%

Es meg en hittem h sokat irok.

Alapbol irsz egy regenyt, aztan 3 kommentet, amiben ujra leirod, elmagyarazod...


Meg nagyon kicsi vagy, nem ertesz sok mindent. Mutatja az is, hogy egy BETEG fiu felett itelkezel. Nem eleg h beteg, szuleot se erdekli. Az meg tok mindegy, milyen csodas a nagyapa, ha BETEG a fiu. Nyilvan nem jokedvebol csinalja, hanem mert beteg. Meghal, akkor meghal.


A meztelenkedot szerintem is fel lehet jelenteni.

Nala meg az nem erdekes, hogy banik a novel. O is betwg lehet. Ki tudja ki alt ki belole ki a no, aki szinten beteg lehet ha vele van.


Te csak a felszinnel foglalkozol, pedig ezeknek van hattere es veluk szemben is lehetnel megerto, nem csak azzal, aki csendben szenved vagy aldozat. A vilag nem ilyen feket-feher.

2017. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

A kerítésen belül pisálás bőven kimeríti a közszeméremsértést, ha az azt utcáról látszódik, szóval nyugodtan feljelentheted.

A fogyatékos fiúval már óvatosabban bánnék. Ha igaz is, hogy a nagypapát megveri, de a nagypapának ez így jó, legalábbis jobb, mintha a fiút intézetbe zárnák, akkor ebbe nem kéne beleszólni. Esetleg ha sajnálod őket, akkor néha megkérdezhetnéd a nagypapát, hogy mit tudsz nekik segíteni, vagy beszélgethetnél a fogyatékos fiúval, és elmagyarázhatnád neki, hogy csúnyán viselkedik, és ilyet nem szabad csinálni, blablabla.

2017. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9# Válaszoló.Igen,teljes mértékben egyetértek.
2017. márc. 17. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!