Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hangos szomszédok, miket...

Hangos szomszédok, miket lehet tenni? Ti mit tennétek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk és a mellettünk lakó idősebb hölgy a felnőtt fiával, aki pszichiátriai eset, állandóan kiabál, veszekedik. Mivel a férfi valóban nem ép teljesen szellemileg, átmenni sem merünk, félve, hogy nekünk jön. Egyszer írtunk nekik a lakók nevében egy cetlit, hogy nagyon hangosak és zavarnak mindenkit, főleg korán reggel és éjjel. Két napig csend volt, aztán minden újra a régi.

Emellett van két kutyájuk, akik állandóan ugatnak, az is nagyon hangos.

A közös képviselő tud valamit tenni? Ill. mit lehetne tenni? Aki volt már hasonló helyzetben, írhatna. Köszönöm. :)



2013. ápr. 8. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Este 10 után ki lehet rájuk hívni a rendőröket csendháborításért.
2013. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kasza Tibi Költözz el című dalát ajánlom. Zseniális szerzemény. Én a régi albérletemben üvöltve hallgattam, amikor mellettünk iszonyú hangosan szexeltek és egy idő után átjöttek, hogy nagy a zaj. Mondtam, hogy ellenzaj és lemondok róla, ha ők is megpróbálnak normális hangerőn nemi életet élni, vagy legalább napközben, akkor úgyis dolgozom.


Egyébként pedig rendőrség (többször is telefonálj be, előbb-utóbb lesz idejük és kijönnek, ha nagyon eleged van, mondhatod, hogy annyira ölik egymást, hogy félsz hogy egyiküknek baja esik, mindamellett, hogy nagyon idegesítő) és a közös képviselő segíthet. A háznak kell lennie valami házirendjének, abban nézd meg a szabályokat. Esetleg a vonatkozó paragrafust dobd be a postaládájukba.


és a dal: [link]

2013. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A dalt ismerem egyébként. Szoktam hangosan zenét hallgatni, de ez éjfélkor azért nem működik, mások is laknak itt.

A rendőrséggel az a baj, hogy mi van, ha pont abbahagyják a kiabálást, mire kijönnek? Olyankor mi van?

2013. ápr. 16. 10:19
 4/4 anonim válasza:
olyankor felhívod az összes szomszédot, hogy bizonyítsd!Egyébként ez már este 8-tól érvényes!
2013. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!