Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Kinek adjak...

Mit tegyek? Kinek adjak igazat? Vidéken élünk a párommal és 4 éves kislányunkkal. Sajnos a nagyszülők messze vannak tőlünk. Néha a munkánk miatt a lányunkat a szomszéd nénire bízzuk. Neki van egy korombeli sajnos enyhén fogyatékos lánya.

Figyelt kérdés
A lányunk ritkán ott is alszik mert nagyon későn érünk haza. Egy ideig nagyon szeretett átmenni ott lenni. De mostanában sírógörcs jön rá ha át kell mennie. Azt mondja"ott útban van"és rosszat álmodik. Nem hinném, hogy fizikailag bántják. Ezt sosem mondja. Miért van ez? Tanácstalan vagyok!
2013. okt. 7. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet! Mi az, hogy kinek adjak igazat? Nem egy vitáról írsz, csak a lányod véleményét, illetve inkább érzéseit írtad le. Kérdezed meg a nénit, hogy szerinted mi lehet a kislányod baja!
2013. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélj a kislányoddal, próbáld megtudni minél részletesebben, hogy mit érez, mitől fél... Lehet, hogy csak egyetlen egyszer szóltak valami olyat, amit ő a lelkére vett, és azóta ez gomolyog benne.

Igazából erre a helyzetre távolból,látatlanba nem lehet véleményt, tanácsot mondani, mert csak Te látod, hogy milyen a szomszéd néni, milyen a lánya, stb. Azért hozzáteszem, egy apró furcsaság is lehet nagyon félelmetes egy ilyen kicsi gyereknek, olyasmi, ami neked totál bagatellnek tűnik.

2013. okt. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat arra elfelejtettem kitérni,hogy a néni azt mondja,hogy jól megvannak és a lány jól viselkedik.Csak szerinte nekem adja elő a lány a sírós műsorát.A lányom meg azt mondja,hogy ott sokat sír és nem viselkedik jól.Erre értettem,hogy nem tudom kinek higgyek.
2013. okt. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!