Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a HVG...

Mi a véleményetek a HVG Állásbörzéről? Érdemes lehet elmenni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én voltam személyesen, felesleges volt, csak elpazaroltam az időm.
2017. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Èn voltam. Pàr helyre jelentkeztem, 1 helyre fel is vettek pàr hètre rà. Megèri.
2017. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Angol felsőfokkal és mérnöki/IT/pênzügy -es diplomával igen. Mivel ez az állásbörze nekik szól.
2017. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Angol felsőfokkal és mérnöki/IT/pênzügy -es diplomával"

Aki ilyen képességekkel rendelkezik, az könnyedén talál magának munkát itthon, nem kell neki állásbörzére járni feleslegesen.

Én hetente kapok minimum 1 darab nettó 250 ezres ajánlatot felsőfok németre IT support munkakörbe. De ez a meló annyira stresszes, hogy nem vállalnám nettó 300 ezerért sem. Nettó 250 ezret Ausztriában 2 hét alatt megkeresek úgy, hogy kapok kaját, és szállást is. Tovább jár 14 havi fizetés is, és 10 ledolgozott év után jár nyugdíj. Ezzel nem tudnak az itthoni cégek versenyezni. Ezért azt mondom, hogy felesleges az állásbörze, nem valószínű, hogy pont ott fogsz találni munkát, mivel akiket ott keresnek azok könnyedén találnak maguknak melót és ők válogathatnak a cégek között.

2017. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem értek egyet, az állásbörzén megismerhetsz egy csomó brandet, kiválaszthatod hol képzeled el a jövőért. Én IT területen mozgok és mindig elmegyek, mindig ismerek meg vonzó, új lehetőségeket.
2017. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

" Én IT területen mozgok"

Ahogy már felettem is írták ez legfőképpen azoknak az embereknek szól akik felsőfokon nyelveket beszélnek és/vagy mérnöki/IT/pênzügy -es diplomával rendelkeznek. Lehet, hogy számodra hasznos volt mert az IT területén belül megismerkedhettél új lehetőségekkel. (Az IT terület amúgy is nagyon gyorsan változik) Viszont számomra csak időpocséklás volt az egész.

2017. márc. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy korábban is írták annak érdemes kimennie aki IT-s vagy mérnök. Mindeki más eláshatja magát.

Üdv: ttk-s diplomás.

2017. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!