Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben, társasházban élők,...

Panelben, társasházban élők, ti használtok valami Facebook csoportot, vagy ehhez hasonlót, amiben csak a ház lakói vannak, és így tartjátok a kapcsolatot, értesültök dolgokról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 13:16
1 2
 1/12 papagenou ***** válasza:
100%
még csak nem is ismerem a szomszédokat, ehhez hasonló fel sem merült.
2017. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi házunk 40 éve épült, a lakók zöme pedig akkor költözött ide a gyerekeivel amikor még a járdák se mvoltak lebetonozva. Szerinte ők fészbukoznak?
2017. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogyis, a nevüket srm igazán tudjuk, pedig 8 lakás van csak, de lényegtelen.
2017. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó vicc.
2017. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha fiatalabbak lennének?
2017. ápr. 5. 15:07
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk amúgy is én vagyok a legfiatalabb, dugig vagynk nyuggerekkel meg lakik még itt 2 csorba család meg én :D De őszintén szólva én nem is igénylem.
2017. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm közös képviselő másik panelben. Ő szokott a facebook oldalán írogatni lépcsőházi közérdekű információkat, de nem külön csoportba. Ez alapján eszembe jutott nekem is, hogy jó lenne ha a mi lépcsőházunknak is lenne egy ilyen facebookos információs csatornája, de sajna nincs. Írják többen, hogy idősek, meg nem ismerik egymást... Szerintem azért nem lenne rossz...Részben nem lenne kötelező benne lenni, csak egy információs csatornával több, másrészt minek ismerni egymást, elképzelésem szerint a közös képviselő csinálná, nem a lakók egymásközti csevegésre.
2017. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! A mi házunkban látok el közös képviseletet és én magam indítottam a ház lakói számára egy zárt fb csoportot. Ebben általános információkat szoktam megosztani a házzal kapcsolatban, vagy olyan témákat amik a lakókat érinthetik, mondjuk kerületi témában. A visszajelzések alapján nem is tűnik annyira haszontalannak ez a fajta tájékoztatási felület. :)
2017. ápr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jól hangzik:) olyan van, hogy valaki kiírja, hogy pl ma egy ideig fúrni fog elnézést, vagy kölcsönkér valamit?
2017. ápr. 7. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt hiába kérdezed a #8-tól, hogy náluk van-e kölcsön kérés. Ez csakis a lakóközösségtől függ. Az, hogy az egyik helyen van ilyen, nem jelenti, hogy máshol is működne ez a fajta közvetlenség. Vagy fordítva.

Viszont a fúrás/hasonló zavaró tevékenységek bejelentését el tudom képzelni egy ilyen csoportban. Én korrektnek tartanám.

Bááár, erről az jutott eszembe, ha olyanok a lakók, akkor csúnyácska viták is indulhatnak pont a fúrások, a liftek akadályoztatása miatt pl. költözködéskor...Tehát, ha van lehetőség a facebook csoportnál ilyenre, akkor hasznos lehet, ha csak a közös képviselő tud bejegyzést írni. Rajta keresztül pedig meg lehetne üzenni az ilyesféle bejelentéseket.

2017. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!