Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Cegléd? Milyen...

Milyen város Cegléd? Milyen ott lakni?

Figyelt kérdés

Sajnos Budapest nagyon drága ingatlanárak szempontjából, ezért most a környéken keresünk olyan várost, ahol normális áron lehet jó lakást találni és kb. 1 óra alattt be lehet vonatozni a városba.


Milyen Cegléd? Biztonságos? Infrastruktúra? Boltok, szórakozás, közlekedés? Ilyesmik érdekelnének.



2017. ápr. 17. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ceglédi vagyok, de nekem nem jön be.
2017. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A "bunkók városa". Tele van idiótával, de ha te birod vagy olyan vagy, akkor ez neked való város.
2017. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában jártam arra többet, de szerintem tök halott. 38 ezres a város, mint Baja, de utóbbi sokkal hangulatosabb számomra. Azon csodálkoztam, hogy hétközben nappal totál kihalt volt. De lehet, hogy csak pont akkor volt ilyen a város, amikor ott jártam. Kérdeztem egy helyi embert is, azt mondja, hogy nincs élet benne.
2017. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is csak rövid ideig sétáltam ott az állomásról kiindulva, ezért kérdezem, mert egy rövid sétából nem biztos, hogy lehet messzemenő következtetéseket levonni.


De ezek szerint senkinek sincs nagy véleménye róla.

2017. ápr. 17. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én oda járok a gimibe, igazából tényleg sehol semmi. :D

Kocsmázáson kívül nem sok mindent tudsz csinálni. :D

2017. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki tud menekül Pestre
2017. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz hely az.Budapestre menekülnek az emberek?Akinek nem elég a pénz az életére az menekül Pestre,meg akinek nem elég a bulizó helyek száma.Mindből van.Kikapcsolódást is lehet csinálni,elmész szépen mozogni.Bunkó emberek tényleg vannak,meg büszke nők,csak nem tudom mire.Az a pár darab jó nő meg foglalt vagy még fiatalabb korában udvarolsz neki mikor még egy suliban jártok.Biztonságilag se rossz,a többi városhoz képest elég jó.Nyugodt életre vágyóknak érdemes ide költöznie,ez a legjobb válaszom,meglehet oldani minden más egyebet amit felsoroltál,még ha nem is itt akarsz dolgozni akkor is.
2018. ápr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!