Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Székesfehérvár melyik részei...

Székesfehérvár melyik részei problémásak?

Figyelt kérdés
Lopás,betörés,rablás szerint.A város olyan részei ahova este egyedül nem mennél.

2017. ápr. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A Palotavárosi "erdő", elvileg ott sok csövi tanyázik, bár valószínűleg ártalmatlanok.

Régebben a Hosszúsétatéri alagutat mondták veszélyesnek, de már régóta kivan világítva, mint a karácsonyfa.

Lopni bárhol lophatnak. Én magam nem tudok kiemelten veszélyes "körzetről", jóval nyugisabb, mint Budapest.

2017. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Fent említett erdőt én se látogatnám meg éjszaka, mellette lévő Hübner lakótelepre se mennék, pár éve a lebontott putrikból az összes cigányt oda költöztették. Mura utca, Sziget utca, Tóvárosi lakótelep is hasonló. Utolsóról rossz emlékeim vannak, 12 évvel ezelőtt, láttam, ahogy a cigányok nappal kirabolnak egy embert, és még jól meg is verték.
2017. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2


A Tóvárosin inkább nyugdíjasok laknak nagy számban. Engem sosem ért ott atrocitás, apámat viszont egyszer kirabolták arrafelé.

2017. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziget utca, Tóvárosi lakónegyed egyáltalán nem gázos.
2017. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagyon problémás részek, de ha kell mondani valamit, akkor a Mura utca és a Hübner utca gázosabb egy kicsit.
2017. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!